HirdavatFirsati.com
Bu ürünün kategorileri:
Kapı Kolları (Doğanlar Kapı Kolu vb.)
Zamak Malzemeden Yapılanlar

Özcanlar Pelikan saten kapı kolu


Özcanlar Pelikan saten kapı kolu
Ürün Kodu  :  Pelikan
Fiyatı  :  19,00 TL + KDV
Toplam Fiyatı  :  22,42 TL (KDV Dahil)
Havale ile  :  21,30 TL (KDV Dahil) (%5)
Taksitle  :  4,48 TL x 5 (KDV Dahil)
  Tipine göre :
 
 

    
    
    

Renk :Saten nikel
Hammaddesi :Zamak ve paslanmaz kol
Garanti süresi :2 sene
Boyutları :Boy : 24 cm / En : 4.2 cm / Kol : 12 cm
Ağırlığı :990 gr

ÖZCANLAR PELİKAN SATEN NİKEL ODA KAPI KOLU

Özellikleri :

*Özcanlar'ın bu modelinde Zamak ve paslanmaz kol karışık olarak kullanılmıştır.

*Kolda allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidalara yük binmesini engeller; böylece zamanla yerinden çıkması, elde kalması gibi sorunlar bulunmamaktadır.

*Ayrıca kolun rozetinin üzerinde yer alan iki delik ve verilen ekstra parçalar sayesinde kol (eğer kapının üzerindeki kilit ona uygunsa) kapının iki tarafından sıkılabilmektedir ve böylece kapıdaki boşluk fazla olmasa bile çok yerinden çıkmaya ve kopmaya karşı çok bir dayanıklılık kazanmaktadır.

*Özcanlar zamak kollara 2 sene garanti verilmektedir. Sadece tuz ruhu ve domestos gibi kimyasal maddeler kullanarak temizlenmemesi gerekmektedir.

*Tüm ürünler kalite kontrolden geçirildikten sonra paketlenmektedir.

Çeşitleri :

* Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)

* WC Kapı Kolu (Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kapı koludur. İçeride bulunan mandalı sayesinde anahtarların kaybolmasının önüne geçer ve kilitlemeyi kolaylaştırır. Asıl kullanım amacı güvenlik sebeplidir. Küçük bir çocuk veya yaşlı bir insan içeride kalırsa dışarıdan bozuk para veya tornavida ile müdahele edilebilir ve kapı açılabilir. WC kapı kolları için sağ ve sol kapı olması önemlidir, sipariş verilirken kapının dışarıdan hangi elle açıldığının söylenmesi gereklidir.)

* Yale Kapı Kolu (Dairelerin dış kapılarında kullanılan kapı kolu tipidir. Takım olarak kullanılabildiği gibi tek taraflı olarak da kullanılabilmektedir. Kapının dışarısında topuz veya çekme bulunuyorsa tek taraflı olarak kullanılmalıdır. Tek taraf kullanılacağı zaman kapının iç tarafından hangi elle açıldığının bilgisi verilmelidir.)İlgili Ürünler
Zamak Malzemeden Yapılanlar | Özcanlar Verda saten nikel kapı kolu | Verda |
[Verda]

Piyasadaki fiyatı = 25,00 tl

Kazancınız = % 25

Fiyatı 25,37 (5 taksit)
Taksitle5,07 x 5
Havale24,10 (%5)
                 

Hakkımızda   |   Müşteri Hizmetleri   |   İletişim   |   Bulamadığını Söyle   |   Sıkça sorulan sorular   |   Ödeme ve Teslimat Şartları   |   Gizlilik & Güvenlik   |   Tüketici Hakları & Alışveriş Şartları


Akıllı Ticaret E-Ticaret Çözümü