Apel Hunter antibakteriyel sprey dezenfektan 500 ml (KAMPANYALI) | Boyalar / Sorun çözücü ürünler | Yapıştırıcı/Kimyasal Grubu | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
İNDİRİM!
52%
41,30 TL
19,89 TL
(KDV Dahil)
18,90 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,60 TL
Birim ağırlığı :
200 ml
Marka :
Apel

APEL HUNTER ANTİBAKTERİYEL SPREY DEZENFEKTAN 500 ML 

* BÜYÜK KAMPANYA : NORMALDE FABRİKASINDA DAHİ ÇOK DAHA PAHALI OLAN BU ÜRÜNÜ SINIRLI SÜRE VE STOK İÇİN ÇOK ÖZEL FİYATLA SATIYORUZ VE KAÇIRMAMANIZI TAVSİYE EDERİZ. STOKLARLA SINIRLI OLAN BU FİYAT, SONRA NORMAL FİYATA DÖNECEKTİR.

* Covid 19 un ve diğer mikropların büyük tehlike arz ettiği bu günlerde Beta Kimya güvencesiyle çıkan bu dezenfektan sayesinde çok daha güvenli olacaksınız ve içiniz rahat edecek. 

* Piyasada olan en güvenli ve kaliteli dezenfektanların başında olan Hunter dezenfektanlar Sağlık Bakanlığından onaylıdır ve en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

* İçinde gliserin bulunan bu ürünü ellerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz ve hiçbir şekilde tahriş etmez. Piyasadaki ucuz ürünlerde ise bu gliserin bulunmamaktadır ve elleriniz bir süre sonra yara olmaya başlamaktadır.

* Ayrıca bu ürünün içinde 1.sınıf alkol kullanıldığı için temizleyicilik özelliği çok iyi olmasının yanında diğer kötü kaliteli ürünlerde olduğu için çok kötü ve keskin bir kokuya da sahip değildir ve sizi rahatsız. etmez.

* Bu ürünün en önemli özelliği de deodorantlardaki gibi gazla birlikte püskürtülmesidir. Piyasada hiçbir üründe bu özellik bulunmamaktadır ve sadece kısa mesafeden kullanılabilmektedir. Bu ürün ise hem daha uzağa hem de çok daha fazla alana etki edebilmektedir. Böylece diğer ürünlerin ulaşamadığı alanlara ulaşabildiği gibi kullanım alanı da çok genişlemektedir.

* Bu ürünü çocuğunuzu parka götürdüğünüzde tutacağı tüm alanlara sıkabileceğiniz gibi, dışarıdan satın aldığınız ürünlerin naylon ve kutularına sıkabilir, ya da market arabalarının tutacaklarına, toplu taşımada elinizi süreceğiniz bölgelere, su geçirmiyorsa telefonlarınıza, otel odasına girdiğinizde tutacağınız tüm kapı kollarına, banyo malzemelerine, yataklara; dışarda lavoboyu kullanmadan önce musluklara, tuvalete ve daha aklınıza gelebilecek sayısız yere sıkarak gönül rahatlığı ile hayatınızı sürdürebilirsiniz.

* 500 ML olan bu dezenfektan spreyi fiyat olarak da şu anda çok ekonomik gelmektedir.

* Bu ürün tüm sert ve yumuşak malzemelerdeki bakteri ve zararlı organikleri öldürmede büyük oranda etkilidir.  Hastalıkların yayılmasında etkili olan bakteri ve mikropları temizlemenin en etkin yollarından biridir. Formülündeki gliserin ile cildinizi korur. BETA Kimya A.Ş.’nin Ar-Ge Merkezi laboratuvarında geliştirilen basınçlı valf sprey sistemi ve özel tanecikli formülü sayesinde, ulaşılması zor yerlerde gizlenmiş, bakteri ve mikroplara dahi ulaşarak, onları bulundukları yerde öldürür.  Paketli ürünlerde dezenfektan amaçlı kullanılır. Su ve sabunun bulunamadığı yerlerde, temizlik amaçlı kullanılabilir.

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor