Doğanlar Alüminyum Neon Albrifin saten oda kolu | Alüminyum kapı kolları | Kapı Kolları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

48,38 TL
(KDV Dahil)
45,96 TL Havale Fiyatı
Stokta Yok
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 1,45 TL
Boyutları :
Boy : 24 cm / En : 4 cm / Kol : 13.5 cm
Renk :
Saten Albrifin
Hammaddesi :
Ayna sac, kol alüminyum
Ağırlığı :
Garanti süresi :
1 sene

 

DOĞANLAR ALÜMİNYUM NEON SATEN ALBRİFİN ODA KOLU

Özellikleri :

*Doğanlar kapı kolları sac ve alüminyumdan oluşan kapı  kollarında diğer firmaların aksine sacın üzerini saten kaplama yapmadan önce bakırla kapladığı  için benzerlerine göre paslanmaya karşı daha dayanıklıdır.

*Doğanlar Kapı Kollarında diğer firmaların alüminyum kollarında bulunamayacak bir özellik olan allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidalara yük binmesini engeller; böylece zamanla yerinden çıkması, elde kalması gibi sorunlar bulunmamaktadır.

*Doğanlar Kapı Kollarında en son model makineler ve 1.sınıf kaplama malzemesi kullanıldığı için kaplama kalitesi diğer markaların alüminyum kollarından çok daha fazladır.

* Diğer firmaların aksine Doğanlar Kapı Kolları alüminyum kapı kollarının içerisine de kolların renginde vidaları, allen vidalarını ve allen anahtarını koymaktadır.

*Doğanlar alüminyum kollara 1 sene garanti verilmektedir. Sadece tuz ruhu ve domestos gibi kimyasal maddeler kullanarak temizlenmemesi gerekmektedir.

*Tüm ürünler kalite kontrolden geçirildikten sonra paketlenmektedir.

Çeşitleri :

* Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)

* WC Kapı Kolu (Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kapı koludur. İçeride bulunan mandalı sayesinde anahtarların kaybolmasının önüne geçer ve kilitlemeyi kolaylaştırır. Asıl kullanım amacı güvenlik sebeplidir. Küçük bir çocuk veya yaşlı bir insan içeride kalırsa dışarıdan bozuk para veya tornavida ile müdahele edilebilir ve kapı açılabilir. WC kapı kolları için sağ ve sol kapı olması önemlidir, sipariş verilirken kapının dışarıdan hangi elle açıldığının söylenmesi gereklidir.)

* Yale Kapı Kolu (Dairelerin dış kapılarında kullanılan kapı kolu tipidir. Takım olarak kullanılabildiği gibi tek taraflı olarak da kullanılabilmektedir. Kapının dışarısında topuz veya çekme bulunuyorsa tek taraflı olarak kullanılmalıdır. Tek taraf kullanılacağı zaman kapının iç tarafından hangi elle açıldığının bilgisi verilmelidir.)

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor