Marelli alarmlı asma kilit (uzun kancalı) | Bisiklet kilitleri | Kilitler | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
20%
432,00 TL
346,50 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 6,93 TL
Kullanımı ::
Alarmlı veya alarmsız
Sesi ::
110 desibel
Renk ::
Krom
Anahtar sayısı ::
3 adet bilyalı anahtar
Markası ::
Marelli

MARELLİ ALARMLI ASMA KİLİT (UZUN KANCA)

* Kilit ve güvenlik sektöründe çığır açacak olan Marelli Alarmlı Asma Kilit'in yeni tipi gelmiştir.

* Taklitlerinden çok daha dayanıklı ve kaliteli olan ALARMLI ASMA KİLİDİ'miz aynı zamanda çok daha uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.

* Alarmlı ve alarmsız olarak kullanılabilmektedir. İlk darbede 3 kere bip sesi vererek uyarmakta, bu sebeple gerekmedikçe alarmı çalışmamaktadır. İlk uyarıdan sonra kurcalanmaya devam ettiği takdirde 110 DESİBEL gücünde ses vermektedir, ki bu ses en az 100 METRE ileriden bile duyulabilecek bir sestir. 10 saniye boyunca kurcalanmazsa alarm susmakta, sonra tekrar bir darbe geldiğinde yeniden çalmaktadır.

* Tüm detayları düşünülen asma kilidimiz suyun içerisine atıldığı takdirde bile çalmaya devam etmektedir, SU GEÇİRMEZDİR.

* 3 adet BİLYALI ANAHTARI 'nın hamı piyasada çok az bulunduğundan ancak istenildiği zaman kopyalanabilir, başka türlü KOPYALANAMAZ, bu sebeple piyasadaki tüm anahtarlardan daha güvenlidir.

* PASLANMAYA DAYANIKLI krom gövdesi ve yukarıya doğru alanı küçülten gövde yapısıyla 5 YILDIZLI GÜVENLİK sağlamaktadır. İthalatı tarafımızdan yapılan bu ürünle ilgili bayilikler verilecektir. Son kullanıcı için de satıcılar için de bulunmaz bir fırsattır.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor