Marelli giriş kapıları için SU GEÇİRMEZ elektronik (şifreli ve kartlı) geçiş kilit sistemi (set / DIŞ mekan için) | Kart ve şifreyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

2.520,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 50,40 TL

MARELLİ GİRİŞ KAPI KİLİTLERİ İÇİN DIŞ MEKAN İÇİN SU GEÇİRMEZ PASLANMAZ İNOX ELEKTRONİK KARTLI ve ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ (DIŞ MEKAN İÇİN) (SET OLARAK)

* Normalde set olarak satılmayan bu ürünleri son tüketicinin yanlış yapmasını önlemek amacıyla sadece www.hirdavatfirsati.com tarafından set olarak satılmaktadır. Çoğu satıcı firmanın bile bunlarla ilgili bilgisi olmadığı için kapısını kartlı geçiş sistemine geçirmek isteyen son kullanıcılar bunu başaramamaktadır.

* Ayrıca çok fahiş fiyatlarla satılan bu ürünler sitemiz sayesinde herkes tarafından alınabilecek duruma gelmiştir.

* Dış mekanlarda kullanımı uygundur. Bahçe kapıları, apartman dış kapıları vs. her tür dış ortamda kullanabilirsiniz. Su geçirmezdir, ayrıca zamak malzemeden yapıldığı için paslanma sorunuyla da karşılaşmazsınız. Alabileceğiniz en kaliteli geçiş kontrol ünitelerinden biridir.

* Özellikle trafo bu tip ürünlerin uzun ömürlü kullanılması için çok önemlidir. Bu sebeple Marelli premium trafoyu kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

* Piyasada bulunan bir çok trafo, çok kalitesizdir. Bu ucuz ürünleri kullanmak bir çok soruna sebep olmaktadır ve sonunda hem kilidinizi hem de geçiş kontrol ünitesini yakar ve kullanılmaz hale getirir. Yani başta ufak bir fiyat farkı vermemek için yakın bir gelecekte çok daha büyük zararlara katlanmak zorunda kalırsınız. Bu ürünlerle Marelli trafonun farkını görmek için diğer resimlere bakabilirsiniz.

* Hem şifreli hem kartlı kullanım için çok uygun bir üründür.

* İçindekiler : 1 adet Marelli premium elektrikli kapı karşılığı (mandal ayarlı, time delay fonksiyonlu), 1 adet geçiş kontrol ünitesi (MRL702SG), 1 adet Geçiş kontrol ünitesi trafosu (marelli premium trafo), 5 adet geçiş kontrol ünitesi kartı (veya isteyenler anahtarlık da alabilir kart yerine)

* Eğer kapınızın iç tarafındaki kolu da iptal etmek istiyorsanız, çıkış butonu kullanabilirsiniz. Çıkış butonuna basarak kapıyı açıp çıkabilirsiniz. 2 tip çıkış butonundan birini alabilirsiniz, çıkış butonu satın almak için TIKLAYINIZ 

* Bu set kapısında gömme dilli silindirli kilit kullanılanlar tarafından kullanılabilir. Örneğin kapısında 152/R gömme silindirli kilit, 153/20-U dar gömme silindirli kilit gibi kilitlerin olduğu kapılarda kullanılabilir.

* Eğer kapınızda çelik kapı kilitlerinden monoblok veya multi tip kilit varsa, bunu kilit tipinde belirtirseniz fiyat farkı karşılığında elektrikli kapı karşılığını o kilitlere göre göndeririz.

* İçerisinden çıkan elektrikli basaç (elektrikli kilit karşılığı) normal karşılığın yerine konulur. Daha sonra bunu açması için ana kumanda ve geçiş kontrol ünitesi bağlantıları yapıldıktan sonra, kartı (veya anahtarlığı) gösterdikten bu elektrikli karşılık kilidin dilini salar ve kapı açılır. (NOT : Eğer kapınız kilitliyse bu kilidi açmaz kart sistemi, sadece dili salar ve belirli kişiler haricinde içeriye girişi önler)

* ÖNEMLİ NOT : Setin içinden çıkan 5 adet kart yetmez ise ekstra kart için buraya tıklayınız.

ÖNEMLİ NOT 2 : Normalde bu kilitleri işten anlayan birileri rahatlıkla takabilir. Eğer takacak birini bulamazsanız sitemiz ürünü gönderdikten sonra sizin bölgenizde olan anahtarcıların ismini size verir (eğer bölgenizde bulunuyorsa) ve montaj parasını ödeyerek taktırabilirsiniz. Sitemiz ve Kale Kilit telefonda bu ürünlerde telefonla teknik destek verememektedir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor