Marelli MRL210 ekonomik şifre ve kartlı geçiş (giriş) sistemi | Kart ve şifreyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

453,60 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 9,07 TL

MARELLİ EKONOMİK ŞİFRELİ VE KARTLI GİRİŞ SİSTEMİ (ŞİFRELİ GEÇİŞ

SİSTEMİ)

 

* Bu ürün elinizde herhangi bir elektrikli otomat veya elektrik tertibatına bağlanmış bir kilidiniz ve trafonuz olması durumunda işinize yarar. Şifreli giriş sistemi ile kilidinize bağlayarak şifre ile (veya kart ile) giriş yapabilirsiniz. Eğer dış kapınız için elektrikli otomatı da satın almak istiyorsanız, lütfen tıklayınız.

* Marelli kalitesiyle satılan A210 modeli piyasadaki diğer ürünlerin 3te biri fiyatına satılmasına rağmen çok kaliteli ve kullanışlıdır. 

* Ürünle birlikte trafo almanızı da tavsiye ederiz. 12V DC 3A iyi kaliteli trafo kullanılması gerekmektedir. Piyasadaki ucuz led trafoları gelen voltaj değişimlerini, ısınmayı engelleyemediği gibi, bazen 12V a düşüremediği için geçiş kontrol ünitesini ve kilidini yakmaktadır. Yangın çıkma riski dahi doğuran bu ucuz trafolar yerine kaliteli Marelli premium trafoyu da ürünle birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu ürünü satın almak için TIKLAYINIZ. Eğer ucuz trafolardan kullanırsanız ve geçiş kontrol ünitesi yanarsa, ürün garanti kapsamı dışına çıkmaktadır.

 

Bu kadar uygun fiyatlı olmasına karşılık tüm kapılarınızı şifre veya kartla açmanıza olanak tanır, artık hiç anahtarla açmak için uğraşmanıza gerek yok; çünkü kilit fiyatından uyguna dahi gelmektedir. Apartmanlar, ofisler, fabrikalar ve her yerde kullanımı çok yaygındır.

 

* Ürünü sadece şifreyle kullanabileceğiniz gibi, hem kartlı hem şifreli olarak ya da sadece kartlı olarak da kullanabilirsiniz.

 

* Son derece basit bir programlamayla ürünü kullanabilirsiniz, üzerindeki şifre paneli sayesinde kart eklemek, çıkarmak ve programlamak çok kolaydır. 

 

* Ürünün kullanımı için trafo da satın almanız gerekmektedir. 

 

* İç mekanlar için kullanılmalıdır (yağmur görmeyen yerlerde). Eğer dış mekanda kullanmak istiyorsanız Marellinin su geçirmez modeli olan A812W modelini tavsiye ederiz. 

 

* Özellikleri :

Ölçüleri : 117 mm uzunluk * 117 mm genişlik * 21 mm kalınlık
Kart okuyucusu: ID kart 125Khz
Voltaj: DC12V 
Akım: 100mA
Kullanıcı kapasitesi : 500 kullanıcı & 500 kullanıcı şifresi
(10000 kullanıcıya kadar genişletilebilme opsiyonu vardır)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Kart okuma mesafesi: 14cm
Kapının açılış zamanı:  5s 
Açılma modları : kart, şifre, kart+şifre
Weigan 26 interface

 

 

 

** NOT : Eğer kartla da açmak istiyorsanız, lütfen istediğiniz sayıda kartı baştan alınız. Kart satın almak için buraya tıklayınız. 

NOT  : Normalde bu kilitleri işten anlayan birileri rahatlıkla takabilir, çünkü içinden tüm montaj şemaları çıkar. Eğer takacak birini bulamazsanız sitemiz ürünü gönderdikten sonra sizin bölgenizde olan anahtarcıların ismini size verir (eğer bulunuyorsa) ve montaj parasını ödeyerek taktırabilirsiniz. Sitemiz ve Kale Kilit telefonda bu ürünlerde teknik destek verememektedir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor