Nokta bravo saten nikel oda kapı kolu (50 TK) | Satıcılara Özel | Hırdavat & Yapı Market | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

590,21 TL
(KDV Dahil)
560,70 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 17,71 TL
Hammaddesi :
Ayna sac, kol alüminyum
Koli içi adeti :
50 takım
1 takım fiyatı (peşin) :
7,60 tl
Renk :
Saten nikel

NOKTA BRAVO SATEN NİKEL KAPI KOLU (50 TK)

* Koli bazında verilen siparişlerde geçerli olan fiyattır. Mobilyacıların oldukça beğendiği bir model olup fiyatı da çok makuldur. Çift renkli olması ve değişik kol modeliyle piyasadaki pahalı kollara benzer.

* Normal fiyatı : 18,00 tl 

* Ayna sac, kol aluminyumdur.

* Renk : Saten nikel

* Özel fiyat olduğu için 500 tl üzeri siparişlerde nakliye dahil uygulamamız bu üründe geçerli değildir.

Çeşitleri :

* Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)

* WC Kapı Kolu (Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kapı koludur. İçeride bulunan mandalı sayesinde anahtarların kaybolmasının önüne geçer ve kilitlemeyi kolaylaştırır. Asıl kullanım amacı güvenlik sebeplidir. Küçük bir çocuk veya yaşlı bir insan içeride kalırsa dışarıdan bozuk para veya tornavida ile müdahele edilebilir ve kapı açılabilir. WC kapı kolları için sağ ve sol kapı olması önemlidir, sipariş verilirken kapının dışarıdan hangi elle açıldığının söylenmesi gereklidir.)

* Yale Kapı Kolu (Dairelerin dış kapılarında kullanılan kapı kolu tipidir. Takım olarak kullanılabildiği gibi tek taraflı olarak da kullanılabilmektedir. Kapının dışarısında topuz veya çekme bulunuyorsa tek taraflı olarak kullanılmalıdır. Tek taraf kullanılacağı zaman kapının iç tarafından hangi elle açıldığının bilgisi verilmelidir.)

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor