Kale 164/GM 68 mm saten mandallı german barel | Standart bareller | Bareller (Kapı göbeği) | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

43,66 TL
(KDV Dahil)
41,48 TL Havale Fiyatı
adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 1,31 TL
Koli içi adeti :
12 adet
Boyu :
26-10-32 mm (68 mm)
Kod :
164 GM
Birim Ağırlığı :
350 gr
Anahtar sayısı :
3

KALE 164 GM 68 MM SATEN MANDALLI GERMAN BAREL


MANDALLI BAREL, 3 ANAHTARLI

* İç kısımda mandal olduğu için anahtarı sokup kilitlemek zorunda kalmazsınız. Kapınızda 2 adet kilit varsa birini anahtarlı birini de mandallı kullanmak kullanış açısından daha rahat olur.

* Aşağıdaki videodan eski barelinizi yeni barelinizle nasıl değiştirebileceğinizi görebilirsiniz.

NOT : Eski barelinizi değiştiriyorsanız, barelinizin uzunluğunu ölçmeniz tavsiye edilir. En yaygın kullanılan boy 68 mm uzunluktur.

  • Gövde : MS 58 Pirinç. Parlatılmış. Standart profil. Delinmeye karşı 2 adet çelik pim takviyeli. (Opsiyonel: Saten nikel kaplamalı).
  • Anahtar : Pirinç. Nikel kaplamalı. Multikanallı. Bilyalı. 5 adet. 
  • Anahtar Kombinasyonu : Bilgisayar teknolojisi. 
  • Yaylar : Paslanmaz çelik(inox)
  • Pimler : MS 58 özel çekme pirinç.  

 

 

* Kapınızdaki iki çeşit bareli de aynı anahtarla açma fırsatını da www.hirdavatfirsati.com olarak sunuyoruz. Eğer iki ürünü de aynı cins (german barel ve mandallı german barel; veya bilyalı barel ve mandallı bilyalı barel; veya aynı cins barelden 2 adet) alırsanız, bu iki barele master yaptırıyoruz ve bu sayede tek bir anahtar ile iki kilidinizi de açabiliyorsunuz. Yani artık 2 çeşit anahtar taşımanıza gerek kalmıyor. Bunun için master bölümüne girip, kaç adet master yaptırmak istediğinizi seçiyorsunuz. Örneğin 2 bareli önlü arkalı master yaptıracaksanız 4 adet master satın alıyorsunuz (tek taraflı master isterseniz 2 tane master alacaksınız, fakat evler için uygun değildir tabi ki bu, barelin içeriden de açılması gereklidir.). Bu master sistemi gerçekten çok kullanışlı bir sistem ve uzman ellerde yapıldığı için de hiçbir sorunla karşılaşılmıyor. Eğer master sistemi isterseniz 3 iş günü içerisinde siparişiniz hazırlanıp size gönderilecektir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor