0
0,00 TL
Kilitler
Asma Kilitler
Marelli Alarmlı Asma Kilit
Stok kodu : MAAK
76,70 TL
Ürün Bilgileri
Foto Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar

Renk :Krom
Sesi :110 desibel
Anahtar sayısı :3 adet bilyalı anahtar
Kullanımı :Alarmlı veya alarmsız
Garanti süresi :2 sene

MARELLİ ALARMLI ASMA KİLİT

* Kilit ve güvenlik sektöründe çığır açacak olan Marelli Alarmlı Asma Kilit gelmiştir.

 * Taklitlerinden çok daha dayanıklı ve kaliteli olan ALARMLI ASMA KİLİDİ'miz aynı zamanda çok daha uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.

  * Alarmlı ve alarmsız olarak kullanılabilmektedir. İlk darbede 3 kere bip sesi vererek uyarmakta, bu sebeple gerekmedikçe alarmı çalışmamaktadır. İlk uyarıdan sonra kurcalanmaya devam ettiği takdirde 110 DESİBEL gücünde ses vermektedir, ki bu ses en az 100 METRE ileriden bile duyulabilecek bir sestir. 10 saniye boyunca kurcalanmazsa alarm susmakta, sonra tekrar bir darbe geldiğinde yeniden çalmaktadır.

   * Tüm detayları düşünülen asma kilidimiz suyun içerisine atıldığı takdirde bile çalmaya devam etmektedir, SU GEÇİRMEZDİR.   (videosunu izlemek için : http://www.youtube.com/watch?v=e9aPbm7OBlE )

  * 3 adet BİLYALI ANAHTARI 'nın hamı piyasada çok az bulunduğundan ancak istenildiği zaman kopyalanabilir, başka türlü KOPYALANAMAZ, bu sebeple piyasadaki tüm anahtarlardan daha güvenlidir.

  * PASLANMAYA DAYANIKLI krom gövdesi ve yukarıya doğru alanı küçülten gövde yapısıyla 5 YILDIZLI GÜVENLİK sağlamaktadır. İthalatı tarafımızdan yapılan bu ürünle ilgili bayilikler verilecektir. Son kullanıcı için de satıcılar için de bulunmaz bir fırsattır.  

  * YEDEK PİLLERİ de asma kilitle bir size verilmektedir.