0
0,00 TL
Kilitler
Elektronik kapı kilitleri
Kart ve şifreyle açılan sistemler
Kilitler
Demir Kapı Kilitleri
Kale X5 Otomat Seti (kartla açılan apartman/ofis kapısı kilit sistemi)
Stok kodu : KD-050/30-100
389,40 TL
Ürün Bilgileri
Foto Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar

Renk :Inox
Hammaddesi :Paslanmaz çelik
Garanti süresi :2 sene

KALE X5 OTOMAT SETİ

* İçindekiler : 1 adet Kale Paslanmaz Elektrikli Otomat, 5 adet mekanik anahtar, 1 adet X5 yapılandırma ve yetkilendirme kartı, 4 adet X5 kullanıcı kartı veya X5 anahtar ile kullanım kılavuzu ve montaj kılavuzu yer almaktadır.

Kale X5 Otomat İle Hayat Daha Kolay

 

Yeni tasarım ve teknolojilere sahip ürünleriyle kilit sektörüne yön veren Kale Kilit Dış Ticaret, tüm bina giriş kapılarına uyumlu Kale X5 Otomat ile dış mekan kapılarınıza yüksek güvenlik sağlayarak hayatı kolaylaştırıyor.

Kale Kilit'in ürünü olan bina giriş kapılarına takılan otomat kilidi, Kale Kilit Dış Ticaret kendi ileri teknolojisiyle geliştirip geçiş kontrol sistemini de içine alarak kartla çalışır hale getirdi. Kale X5 Otomat, kopyalanamaz kart sistemi ile güvenliğinizi artırırken birden fazla otomat kilidi açan kartı ile hayatınıza ekstra kolaylık sunuyor.

Anahtar taşımaya son

Kale X5 Otomat’ta, klasik anahtarlı sistemlerden farklı olarak kapıyı açmak için cüzdan veya çantanızı kapıya yaklaştırmanız yeterli. Kart, rozet yerine takılan özel anten cihazı ile yaklaşık 3-7cm mesafeden, 1 saniye gibi kısa bir süre içinde kilidi açarak hayatınıza yepyeni bir konfor getiriyor.

 

Onaylanmış maksimum güvenlik

Kale X5 Otomat Kart ya da X5 anahtar 50 farklı otomat kilide tanıtılabilir. Kullanıcılar mifare kartlarla çalışan tüm sistemlerde aynı kartı kullanabilir.

 

RF Radyo frekansı ile çalışan kart teknolojisinin güvenliği, VISA laboratuarlarında test edilmiş ve onaylanmıştır.

Maksimum güvenlik sağlamak amacıyla X5 kart ve X5 anahtar özel olarak Kale tarafından kodlanır. Başka kaynaklardan temin edilecek kart ya da anahtarlar sisteme tanıtılamaz. Yetkilendirme kartını elinde bulunduran mekan sahibi, yöneticisi ya da görevlisinin izni olmaksızın yetkili servisler de dahil olmak üzere hiç kimse, Kale X5 Otomat’a kart tanıtımı yapamaz ya da tanımlı kartları silemez.

 

Paslanmaz dış yüzey

Paslanmaz çelik gövdeli olan Kale X5 Otomat’ın dış yüzeyi üzerindeki anten-rozet kısmı;  yağmur, kar, nem gibi dış etkenlere ve risklere karşı zarar görmeyeceği garantisini veren IP56 koruma sınıfındadır.İlgili Ürünler