Marelli Tak-Frenli frenleme mekanizması (çekmece rayı için) | Diğer Mobilya Aksesuarları | Mobilya Aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

8,50 TL
(KDV Dahil)
8,07 TL Havale Fiyatı
adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,26 TL
Boyu :
21,5 cm
Genişliği :
2 cm
Hammaddesi :
Plastik

MARELLİ TAK-FRENLİ ÇEKMECE RAYI İÇİN FRENLEME MEKANİZMASI

* Günümüzde artık gelişen teknolojiyle birlikte mutfaklardaki tüm kapaklar ve çekmeceler yavaşça kapanması bir gereklilik oldu. Eskisi gibi yarıda kalan çekmeceler ve gürültülü kapanan çekmeceler artık mazide kaldı.

* Yeni yapılan çekmeceler için fazla bir sorun yok; çünkü ihtiyaca göre tandem tipi frenli raylar ve frenli teleskopik raylar kullanılarak frenli çekmeceler kullanılmış olur.

* Fakat, asıl sıkıntılı olan durum eski çekmeceler veya mobilyacının beyaz çekmece rayı kullanarak yaptığı çekmecelerdir. Bunları da artık MARELLİ TAK-FRENLİ frenleme mekanizması ile çok kolay bir şekilde frenli hale getirebilirsiniz.

* Marelli frenleme mekanizmasının bir parçası çekmecenin iç kısmına bir parçası da kasasına takılmakta, parçalar birbirine girdiğinde çekmeceyi frenler ve yavaşça dibe doğru çeker.

* Eli tornavida tutan ve biraz becerikli olan herkes mobilyacıya ihtiyaç duymadan bu ürünü çekmeceye takabilir ve çekmecelerini frenli hale getirebilir.

* Ürünümüz beyaz çekmece raylarının olduğu çekmecelerde kullanılabildiği gibi, 45 mm teleskopik çekmece raylarıyla, 35 mm teleskopik çekmece raylarıyla vb. tüm raylarda kullanılabilir. Yani yeni yapılacak çekmecelerde de kolaylıkla kullanılabilir. Hem fiyat daha ekonomik olur, hem de uzun çekme mesafesiyle çekmecenin çok daha rahat kapanmasını sağlar.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor