Doğanlar Kanarya saten rozetli prinç çelik kapı kolu | Çelik Kapı Aksesuarları | Kapı Aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

68,44 TL
(KDV Dahil)
65,02 TL Havale Fiyatı
adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 2,05 TL
Hammaddesi :
1. sınıf prinç
Rengi :
Saten kaplama
Kol uzunluğu :
11 cm
Tabanının çapı :
5,3 cm
Garanti süresi :
5 sene

DOĞANLAR KANARYA SATEN PRİNÇ ROZETLİ ÇELİK KAPI KOLU

* Prinç malzemeden yapılmıştır ve 1.sınıf kaplama kalitesi bulunmaktadır.

* Kolla beraber, kol demiri, alyen vidası ve anahtarı verilmektedir.

* Kırılan ya da bozulan çelik kapı kollarınızın yerine sağlam bir ürün istiyorsanız kesinlikle bu ürünü öneririz. Yıllarca hiç bozulmadan kullanabilirsiniz.

* 5 Sene garantilidir.

* Çelik kapı kollarını takarken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur kol demirinin kolun içerisine kadar girdiğinden emin olmanızdır, eğer demirin küçük bir parçası içeri girerse yük oraya bineceğinden kolun kullanım ömrü azalır.

* Tavsiyemiz demiri kolun içerisine soktuktan sonra kolun alt tarafında bulunan alyen vidasını sıkıştırarak kol demirini sabitlemenizdir. Bu sayede üstte belirttiğim problemi de çözmüş olursunuz.

* Eski kapı kolunuzu değiştirecekseniz tabanını ölçmeniz faydanıza olur, bu sayede eski ürünün iz bırakma ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Kanarya saten rozetli kolun taban çapı 5,3 cm dir.

* Eski kollarınızla delik yeri büyük ihtimalle uymaz, fakat üstünde 6 adet delik yeri olduğu için yeni vidalarla çelik kapınıza monte edebiliriz.

* Sipariş verirken kapı kolunu hangi elle tuttuğunuzu mutlaka belirtmelisiniz, aksi halde yanlış gelme olasılığı vardır. Eğer evin içerisindeyken kapı kolunu Sağ elinizi kullanarak açıyorsanız SAĞ, sol elinizi kullanarak açıyorsanız SOL siparişi vermelisiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor