Menü

69,62 TL
(KDV Dahil)
66,14 TL Havale Fiyatı
adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 2,09 TL
Delik ölçüsü :
192 mm
Hammaddesi :
Aluminyum
Rengi :
Inox
Boyutları :
Genişliği : 1.5 cm , Toplam boyu : 22,5 cm
Garanti süresi :
5 sene

DOĞANLAR AL311 SWAROVSKİ TAŞLI İNOX MOBİLYA KULBU

* Doğanlar taşlı kulp modellerinde Avusturya, Innsbruck Wattens adresinde mukim "Swarovski Aktiengesellschaft" firmasından ithal edilen GERÇEK Swarovski taşlar kullanılmaktadır. Diğer kulp firmalarında kullanılan Çin malı taşlar kolayca dökülmektedir ve mat durmaktadır. Buna karşılık Doğanlar taşlı kulplar parıl parıl durmaktadır.

* Doğanlar kalitesini kulp ürünlerinde de gösterdi. Tüm Doğanlar kulplar, sıfır hata ile üretilip kapı kollarını kaplarken kullandığı özel saten kaplama ile kaplanmaktadır. Bu sayede yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve mobilyalarınızın bambaşka bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

* AL311 taşlı model kulp parıl parlayan taşlarıyla ve çeşitli boylarıyla sizin için çok uygun bir seçenektir. Benzeri modeldeki kulplar 25,00 tl ve yukarısında satılırken bu ürün kalitesine oranla gerçekten çok uygun fiyatlarla satılmaktadır.

* Diğer Doğanlar ürünlerinde olduğu gibi Doğanlar kulplar da 5 yıl garantiye sahiptir.

* Diğer boyları (2 delik arası mesafe) : 192 mm, 224 mm

* Not : Özel sipariş olarak 96 mm, 160 mm, 288 mm, 416 mm, 448 mm, 480 mm, 512 mm, 544 mm, 576 mm ve 608 mm olan boyları da yaptırılabilmektedir. Fakat bunun için 15 güne kadar termin süresi verilmektedir. Tarafımızla iletişime geçilip fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

* Not: Lütfen hiçbir kulp ve kapı kolu çeşidinizi kimyasal maddelerle temizlemeye çalışmayınız, kaplamasına zarar vererek ürünün bozulmasına sebep olur.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor