Menü

İNDİRİM!
0%
448,40 TL
446,83 TL
(KDV Dahil)
424,49 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 13,40 TL
İçindekiler :
Sifon, klips ve contaları
Dış ebat ölçüleri :
500x1000
Yüzeyi :
Parlak (Saten)
Malzeme :
304 kalite paslanmaz çelik
Kalınlığı :
0,80 mm
Derinlik :
190/130 mm

UKINOX LOTUS 304 PASLANMAZ PARLAK (SATEN) KROM EVYE (BİR BUÇUK GÖZLÜ) (LT1000.500.15GT)

* Ukinox evyeler piyasadaki ucuz evyelerden et kalınlığı, malzeme kalitesi ve işçiliği ile hemen kalitesini farkettirmektedir. Kaliteli evye arayanlar için uygun evye fiyatları ve çok değişik evye modelleri ile çok iyi bir seçimdir.

* Ukinox markalı tüm ürünler kullanım şartlarına uygun olarak kullanıldığı takdirde ASLA PASLANMAYAN 304 kalite (%18 krom, %10 nikel malzeme) paslanmaz çelikten üretilmektedir. Piyasada satış fiyatlarını düşürebilmek amacıyla 201 ve 202 kaliteli paslanmaz çelikten üretilen evyeler satılmaktadır; bu ürünler hem hijyenik açıdan sakıncalıdır hem de bir süre kullandıktan paslanma yapmaktadır.

* Kampanyamız stoklarla sınırlı olduğu için siparişten önce stok sormanızı rica ederiz.

* Ukinox markalı ürünler TSE , CE (Avrupa Kalite standartları belgesi), NGA ve ANSI (Amerikan Kalite standartları sertifikası) belgelerine sahiptirler. Sadece bu belgeler dahi ürünler kalitesini göstermek için yeterlidir.

* Ürünlerin fiyatlarına sifon, klips ve contaları dahildir. Kısa bir süre devam edecek olan kampanyamız süresinde kargo bedeli de fiyatlara dahildir.

* Lotus modeli ürünler çok şık durmaktadır. Bu sebeple güzel görünümlü bir evye isteyenler için çok iyi bir seçimdir.

* Ürünün bilgileri :

   Dış ebatları : 50 cm (genişlik) x 100 cm (boy)

   Derinlik       : 190 mm (geniş taraf) x 130 mm (küçük taraf) 

   Genişlik       : 345 mm (geniş taraf) x 170 mm (küçük taraf)

   Yüzey          : Parlak (Saten)   

   Kalınlık : 0.80 mm (iyi evyeler 0.60 mm kalınlığında, kötü evyeler 0.50 mm kalınlığında olur. Bu ürün hepsinden daha kalındır.)

   Malzemesi   : 304 kalite paslanmaz çelik (%18 krom + %10 nikel)

   Çöp öğütücüsü kullanımına uygundur.

   Ürünün tüm teknik çizimlerini, kesim ölçülerini ve kabine ölçülerini diğer resimleri Fotoğraf galerisi bölümünden bulabilirsiniz.

* Evyeleri satın alırken damlalığın sağda mı yoksa solda mı olması gerektiğini kesinlikle belirtiniz.

NOT : Lütfen ürünleri seçerken montaj ölçülerini ve ürünlerin ölçülerini çok iyi inceleyiniz, özel sipariş olarak kargo dahil size gönderileceği için iade alma şansımız bulunmamaktadır.

NOT : Ürünlerin kargodan teslim alınırken çok dikkatli incelenmesi gerekmektedir. Eğer kargo esnasında ürüne bir zarar gelmişse veya bir üretim hatası bulunmaktaysa zabıt tutturularak kargoya geri verilmesi gerekmektedir. Müşterilerimizin zarar görmemesi için bu konuya dikkat etmeleri önemle rica olunur.

NOT : Ukinox markalı ürünler anlaşmalı olarak Horoz Lojistik ile gönderildiği için sadece 7,00 tl kargo bedeli alınmaktadır. Fakat bu avantajdan faydalanmanız için teslimat adresi olarak bir iş adresi vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kargo ücreti artmaktadır, siz müşterilerimizin maliyet dezavantajı olmaması için bu hususa dikkat etmeniz rica olunur. Sizin sonradan alabileceğiniz herhangi bir iş adresi kabul olmaktadır. Bu konuyla ilgili bir sıkıntınız olursa 0232 459 80 31 no.lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor