0
0,00 TL
Mutfak
Evyeler
Tezgah üstü evyeler
Ukinox Lotus tek gözlü paslanmaz krom evye PARLAK-SOL DAMLALIKLI
Stok kodu : 374080
210,04 TL
  Damlalık yönüne göre :
  Yüzey dokusu :
Ürün Bilgileri
Foto Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar

Malzeme :304 kalite paslanmaz çelik
Dış ebat ölçüleri :500x780
Kalınlığı :0.80 mm
Derinlik :190 mm
İçindekiler :Sifon, klips ve contaları

UKINOX 304 PASLANMAZ KROM EVYE (TEK GÖZLÜ) (374080) PARLAK SOL DAMLALIKLI 

* Ukinox evyeler piyasadaki ucuz evyelerden et kalınlığı, malzeme kalitesi ve işçiliği ile hemen kalitesini farkettirmektedir. Kaliteli evye arayanlar için uygun evye fiyatları ve çok değişik evye modelleri ile çok iyi bir seçimdir.

* Ukinox markalı tüm ürünler kullanım şartlarına uygun olarak kullanıldığı takdirde ASLA PASLANMAYAN 304 kalite (%18 krom, %10 nikel malzeme) paslanmaz çelikten üretilmektedir. Piyasada satış fiyatlarını düşürebilmek amacıyla 201 ve 202 kaliteli paslanmaz çelikten üretilen evyeler satılmaktadır; bu ürünler hem hijyenik açıdan sakıncalıdır hem de bir süre kullandıktan paslanma yapmaktadır.

* Kampanyamız stoklarla sınırlıdır, o yüzden siparişten önce stok sormanızı rica ederiz.

* Ukinox markalı ürünler TSE , CE (Avrupa Kalite standartları belgesi), NGA ve ANSI (Amerikan Kalite standartları sertifikası) belgelerine sahiptirler. Sadece bu belgeler dahi ürünler kalitesini göstermek için yeterlidir.

* Ürünlerin fiyatlarına sifon, klips ve contaları dahildir. Kısa bir süre devam edecek olan kampanyamız süresinde kargo bedeli de fiyatlara dahildir.

* Lotus modeli ürünler çok şık durmaktadır. Bu sebeple güzel görünümlü bir evye isteyenler için çok iyi bir seçimdir.

* Ürünün bilgileri :

   Dış ebatları : 500 cm (genişlik) x 780 cm (boy)

   Derinlik       : 190 mm 

   Genişlik       : 340 mm 

   Kalınlık       : 0.80 mm (iyi evyeler 0.60 mm kalınlığında, kötü evyeler 0.50 mm kalınlığında olur. Bu ürün hepsinden daha kalındır.)

   Yüzey          : Parlak

   SOL DAMLALIKLI

   Malzemesi   : 304 kalite paslanmaz çelik (%18 krom + %10 nikel)

   Çöp öğütücüsü kullanımına uygundur.

   Üstten damlalıklı modeldir.

   Ürünün tüm teknik çizimlerin Fotoğraf galerisi bölümünden bulabilirsiniz.

NOT : Lütfen ürünleri seçerken montaj ölçülerini ve ürünlerin ölçülerini çok iyi inceleyiniz, özel sipariş olarak kargo dahil size gönderileceği için iade alma şansımız bulunmamaktadır.

NOT : Ürünlerin kargodan teslim alınırken çok dikkatli incelenmesi gerekmektedir. Eğer kargo esnasında ürüne bir zarar gelmişse veya bir üretim hatası bulunmaktaysa zabıt tutturularak kargoya geri verilmesi gerekmektedir. Müşterilerimizin zarar görmemesi için bu konuya dikkat etmeleri önemle rica olunur.

NOT : Ürünü almadan önce lütfen stok konusunda bilgi alınız.

NOT : Ukinox markalı ürünler anlaşmalı olarak Horoz Lojistik ile gönderildiği için sadece 6,00 tl kargo bedeli alınmaktadır. Fakat bu avantajdan faydalanmanız için teslimat adresi olarak bir iş adresi vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kargo ücreti artmaktadır, siz müşterilerimizin maliyet dezavantajı olmaması için bu hususa dikkat etmeniz rica olunur. Sizin sonradan alabileceğiniz herhangi bir iş adresi kabul olmaktadır. Bu konuyla ilgili bir sıkıntınız olursa 0232 459 80 31 no.lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.