0
0,00 TL
Mutfak
Mutfak Aksesuarları
Çöp kovaları(dolap içi çöp kutuları)
Viole tek gözlü raylı dolap içi çöp kovası
Stok kodu : 81541
70,80 TL
Ürün Bilgileri
Foto Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar

Hammaddesi :Plastik
Cinsi :Kapağa monte
Kapasitesi :16 litre
Rengi :Krem rengi
Göz sayısı :Tek gözlü

VİOLE PLASTİK TAŞIYICILI TEK GÖZLÜ ALTTAN RAYLI ÇÖP KOVASI (ÇÖP KUTUSU)

* Viole markalı ürünler piyasadaki en kaliteli mutfak aksesuarlarıdır. Viole bu kalitesini şimdi çöp kovalarında da göstermektedir. Kalitesi ve çeşitleriyle Türkiye'de başka firmalarda bulunmayan bu ürünler İtalya'dan ithal olarak gelmektedir.

* Normalde piyasada fahiş fiyatlarla satılan bu ürünleri artık en uygun fiyatlarla sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

* Tüm ürünlerde 1. kalite plastik, en kaliteli çekmece rayları ve donanımları kullanıldığı için yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

* Dolap içlerinde kullanılan eski tip kapağa monte çöp kovaları artık hem kullanış hem de görüntü açısından demode olmuştur. Yeri müsait olmayanlar için Viole bu ürünü de satışa sunmaktadır ve piyasadaki kalitesiz ürünlerin aksine kaliteli plastik malzemeden yapmaktadır. Fakat, yeri müsait olanlar için onlarca çeşit çöp kovası büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır ve bunun yanında da mutfağınıza çok şık bir görünüm vermektedir.

* Bu model 1.kalite plastikten yapılmış olup, kutunun kapağı çöp kovasını çekince otomatik olarak kendiliğinden açılır ve içine çöpünüzü kolaylıkla atabilirsiniz. Ürünü ittirince de kendiliğinden kapanmaktadır. Mutfak kapağına monte edilmez.

* Kapağa monte olan bir model olmadığı için dar kapaklarda dahi kolayca kullanılabilir. 

* Kapağı her açtığınızda açılmayacağı için kapağınızı sırf çöp kovasına ayırmak zorunda kalmazsınız ve diğer eşyalarınızı da koyabilirsiniz çöp kovasının yan tarafına. Çöp kovasını kullanmak istediğinizde kovayı elle çekerek kullanabilirsiniz kolaylıkla.

* Tek gözlü olan bu model 16 litre gibi oldukça büyük bir iç hacime sahiptir.

* Krem (bej) renkli olarak satılmaktadır. Resimdeki ürün gri renkli olanın fotoğrafıdır.

* Ray dahil yükseklik = 36 cm ,  derinlik = 36 cm ,  genişlik = 23 cm

* Size özel olarak gönderilecek olan bu ürün özel sipariş olduğu için iade verme şansımız yoktur (kargoda meydana gelecek olan hasarlar hariçtir, lütfen tüm çöp kovalarını kargodan teslim alırken açarak kontrol ediniz ve kargoda bir hasar meydana geldiyse kargo yetkilisiyle bunu not aldırarak geri gönderiniz.). O yüzden lütfen yer ölçülerinize ve ihtiyaçlarınıza dikkat ederek ürünü sipariş veriniz.

 İlgili Ürünler