0
0,00 TL
Mutfak
Mutfak Aksesuarları
Çöp kovaları(dolap içi çöp kutuları)
Viole iki gözlü raylı dolap içi çöp kovası
Stok kodu : 81542
71,98 TL
Ürün Bilgileri
Foto Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar

Rengi :Krem rengi
Göz sayısı :İki gözlü
Kapasitesi :7.5 lt + 7.5 lt
Cinsi :Kapağa monte
Hammaddesi :Plastik

VİOLE PLASTİK TAŞIYICILI İKİ GÖZLÜ ALTTAN RAYLI ÇÖP KOVASI (ÇÖP KUTUSU)

* Viole markalı ürünler piyasadaki en kaliteli mutfak aksesuarlarıdır. Viole bu kalitesini şimdi çöp kovalarında da göstermektedir. Kalitesi ve çeşitleriyle Türkiye'de başka firmalarda bulunmayan bu ürünler

* Normalde piyasada fahiş fiyatlarla satılan bu ürünleri artık en uygun fiyatlarla sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

* Tüm ürünlerde 1. kalite plastik, en kaliteli çekmece rayları ve donanımları kullanıldığı için yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

* Dolap içlerinde kullanılan eski tip kapağa monte çöp kovaları artık hem kullanış hem de görüntü açısından demode olmuştur. Yeri müsait olmayanlar için Viole bu ürünü de satışa sunmaktadır ve piyasadaki kalitesiz ürünlerin aksine paslanmaz malzemeden yapmaktadır. Fakat, yeri müsait olanlar için onlarca çeşit çöp kovası büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır ve bunun yanında da mutfağınıza çok şık bir görünüm vermektedir.

* Bu model 1.kalite plastikten yapılmış olup, kutunun kapağı çöp kovasını çekince otomatik olarak kendiliğinden açılır ve içine çöpünüzü kolaylıkla atabilirsiniz. Ürünü ittirince de kendiliğinden kapanmaktadır.

* Ürün kapağa monte olmadığı için ufak kapaklarda dahi kullanılabilir.

* İki gözlü olan bu model 7.5 litrelik iç hacime sahip iki ayrı bölmeden oluşmaktadır. Böylece çöplerinizi ayrı ayrı atabilir, ayrıca daha küçük hacimli olduğu için kolaylıkla taşıyabilirsiniz her bölümünü.

* Krem (bej) renkli olarak satılmaktadır. Resimdeki ürün gri renkli olanın fotoğrafıdır.

* Ray dahil yükseklik = 36 cm , derinlik = 36 cm , genişlik = 23 cm

* Size özel olarak gönderilecek olan bu ürün özel sipariş olduğu için iade verme şansımız yoktur (kargoda meydana gelecek olan hasarlar hariçtir, lütfen tüm çöp kovalarını kargodan teslim alırken açarak kontrol ediniz ve kargoda bir hasar meydana geldiyse kargo yetkilisiyle bunu not aldırarak geri gönderiniz.). O yüzden lütfen yer ölçülerinize ve ihtiyaçlarınıza dikkat ederek ürünü sipariş veriniz.