0
0,00 TL
Mutfak
Mutfak Aksesuarları
Çöp kovaları(dolap içi çöp kutuları)
Viole kapağa bağlantılı raylı iki gözlü paslanmaz dolap içi çöp kovası (21 lt)
Stok kodu : 81528
147,50 TL
Ürün Bilgileri
Foto Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar

Cinsi :Kapağa monte
Rengi :Krom kaplama
Göz sayısı :İki gözlü
Hammaddesi :Paslanmaz sac
Kapasitesi :10.5 lt + 10.5 lt

VİOLE PASLANMAZ, İKİ GÖZLÜ ALTTAN RAYLI KAPAĞA MONTE ÇÖP KOVASI (ÇÖP KUTUSU) (21 litre)

* Viole markalı ürünler piyasadaki en kaliteli mutfak aksesuarlarıdır. Viole bu kalitesini şimdi çöp kovalarında da göstermektedir. Kalitesi ve çeşitleriyle Türkiye'de başka firmalarda bulunmayan bu ürünler direk fabrikadan alım yapan www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizden özel fiyatlarıyla satışa sunulmuştur. 

* Normalde piyasada fahiş fiyatlarla satılan bu ürünleri artık en uygun fiyatlarla sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

* Tüm ürünlerde 1. kalite paslanmaz çelik, en kaliteli çekmece rayları ve plastik donanımları kullanıldığı için yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

* Dolap içlerinde kullanılan eski tip kapağa monte çöp kovaları artık hem kullanış hem de görüntü açısından demode olmuştur. Yeri müsait olmayanlar için Viole bu ürünü de satışa sunmaktadır ve piyasadaki kalitesiz ürünlerin aksine paslanmaz malzemeden yapmaktadır. Fakat, yeri müsait olanlar için onlarca çeşit çöp kovası büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır ve bunun yanında da mutfağınıza çok şık bir görünüm vermektedir.

* Bu model paslanmaz çelikten yapılmış olup, çöp kovası dolap kapısı açılınca otomatik olarak kendiliğinden açılır ve içine çöpünüzü kolaylıkla atabilirsiniz. Dolabınızı kapayınca da kendiliğinden üst tarafı kapanmaktadır.

* İki gözlü olan bu model 10.5 litreden iki adet, toplam 21 litre gibi oldukça büyük bir iç hacime sahiptir.

* Teleskopik raylarıyla sonuna kadar açılabilmektedir ve tüm içi rahatlıkla kullanılabilmektedir.

* Size özel olarak gönderilecek olan bu ürün özel sipariş olduğu için iade verme şansımız yoktur (kargoda meydana gelecek olan hasarlar hariçtir, lütfen tüm çöp kovalarını kargodan teslim alırken açarak kontrol ediniz ve kargoda bir hasar meydana geldiyse kargo yetkilisiyle bunu not aldırarak geri gönderiniz.). O yüzden lütfen yer ölçülerinize ve ihtiyaçlarınıza dikkat ederek ürünü sipariş veriniz.