Mekappa Oggi inox siyah temperli camlı aspiratör | Aspiratörler | Ankastre ürünler | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

432,88 TL
(KDV Dahil)
411,24 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 12,99 TL
Renk :
Inox - siyah temperli camlı
Tipi :
Aspiratör
Çekim gücü :
500 m3
Marka :
Mekappa
Garanti süresi :
2 sene

MEKAPPA OGGI INOX SİYAH TEMPERLİ CAMLI ASPİRATÖR : (CA13-60XF 11PB-3 )

* Mekappa ankastre ürünler (ocak, fırın, davlumbaz, aspiratör) 'ün tümü 2 sene garantilidir. Kaliteli davlumbaz (ocak, fırın veya aspiratör) isteyen tüketiciler için uygun fiyatlarıyla çok iyi bir seçimdir. Davlumbaz modelleri, fırın modelleri, ocak modelleri ve aspiratör modelleri ; Siemens, Bosch, Teka, Franke ankastre ürünler (ve diğer bildiğiniz markalar) ile kıyaslanabilecek kadar fazladır.  

* Öncelikle Mekappa ürünleriyle ilgili bilgi vermek istiyoruz size, çünkü çoğu müşterimizde neden daha bilindik markalar almayalım gibi bir yaklaşım var. Daha kaliteli olmaları gerekir, çünkü daha pahalılar diye düşünüyor çoğu kimse. Size kesinlikle garanti veriyoruz ki MEKAPPA markalı ürünleri alırsanız, vereceğiniz para karşılığındaki en iyi ürünü alacaksınız.

* %100 yerli üretim olan MEKAPPA markalı ürünler ISO9001 kalite belgesine sahip olan fabrikalarda üretilmektedir ve CE belgesine sahiptirler. Bunun yanı sıra 30 'dan fazla ülkeye ihracatı yapılmaktadır ve Türkiye'nin tüm bölgelerinde yaygın servis ağı vardır. Hangi bölgede olursanız olun montaj dahil olan ürünlerde 3 iş günü içerisinde ürününüz montaj yapılacaktır.

* Oggi aspiratörlerin en önemli özelliği mutfağınızda en eski tipli kaldırmalı aspiratörler varsa, bu aspiratörü onun yerine hiçbir tadilata gereksinim duymadan kullanabilirsiniz. Bu sayede size çok büyük bir maliyet avantajı sağlar

Ürün özellikleri :

a) 60 cm ölçüsünde ve 500 m3 çekim gücüne sahip olan bu ürün kalitesi ve ekonomik fiyatlarıyla çok uygun bir seçimdir. Ayrıca diğer klasik aspiratörlerden şık camlı görüntüsü ve yüksek çekim gücü ile ayrılmaktadır. Aspiratöre göre ayrılmış yeri olanlar için davlumbaz konforunu ve şıklığını göstermektedir.

b) Diğer özellikleri :

* Ankastre Aspiratör

* PB (Mekanik) kumandalı

* 3 hız kademeli

* 2x40W aydınlatma

* Motor çıkışında 120mm NRV sistemi


* 120mm baca çıkışı

* Alüminyum filtre

c) Teknik çizim için ürün resimlerine girebilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor