Kale mandallı seri ofis tipi kartlı giriş kapı kilidi ve kolu | Kart ve şifreyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

811,25 TL
(KDV Dahil)
770,69 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 24,34 TL

KALE MANDALLI SERİ OFİS TİPİ KARTLI KİLİT VE KOLU ( KDL-040/87-H230 )

 

* Kale Kilit in bu yeni lüks serisi ofisler için çok kullanışlı ve rakip ürünlere oranla çok uygun fiyatlı bu seri de Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da satılmaya başlanmıştır. 

* Yeni yapılan kapılarda kullanılabileceği gibi, eski kapılarınızdaki topuzlu kilitlerin yerine de kullanılabilen bu kartlı sistem ürün hem kilidini hem de kolunu içeren bir setten oluşmaktadır. 

* Özellikle kapısında eskiden topuzlu kilit kullanılan kapılar için ve daha ekonomik bir çözüm arayan tüketiciler için çok uygun bir seçimdir.

* Güvenlik & Kopyalanma :

Yeni bir güvenlik anlayışıyla geliştirilen Lüks seri elektronik kilitlerin en önemli özelliklerinden biri, kullanacağınız 16 sektörde kriptolanmış "Mifare" yazılımlı KALE CARD 'ların hiçbir şekilde kopyalanamaması ve çoğaltılamamasıdır.

* Kullanım Kolaylığı ve Açılış Hızı :

Bu kilitler, kartınızı okuttuğunuzda saliseler içinde açılır, sizin müdahalenize gerek kalmadan otomatik olarak veya elektronik buton ile içeriden kilitlenebilir.

*  Kart & Şifre kullanımı :

Aynı KALE CARD ile sınırsız sayıda kilidi kontrol edebilirsiniz. Çok sayıda anahtar taşıma zorunluluğunuz ortadan kalkar.

* Yetkilendirme & Kayıt Tutma & Raporlama :

Herhangi bir kilit için yetkilendirilmiş KALE CARD 'ı , üzerindeki yetkilendirmeyi değiştirerek başka kilitler için tekrar kullanabilir, kilit hafızasında açılış kayıtlarını saklayabilir, son 200 kaydı raporlayabilirsiniz.

* Gizli Denetim & Kontrol & Blokaj :

Kullanıcısı tarafından kilitlenen mekanı, VIP kartınızı kullanılarak "kilitli statüsünü bozmadan" açabilir, gerek duyduğunuz kontrolleri yapabilirsiniz. Kullanıcı kilidin açıldığını asla anlayamaz! Bu özellik sayesinde, sorumlu olduğunuz mekanlarda gizlice denetim yapabilir, gerek duyarsanız "kilit veya silindir değiştirmeden" mekanı dilerseniz geçici, dilerseniz kalıcı olarak girişe/çıkışa bloke edebilirsiniz.

* Serbest & Kontrollü Geçiş (Pasaj Modu) :

Herhangi bir mekanın giriş çıkış yetkilerini değiştirebilir, sürekli geçişe açabilir, sonra dilerseniz tekrar değiştirebilirsiniz. Bu işlemler için anahtar, göbek vs. değiştirmeye, tadilat yapmaya gereksiniminiz olmaz. 

* Sesli & Sessiz Kullanım :

Tercihlerinize göre giriş çıkışlarda sesli / sessiz açılış seçeneklerini kullanabilirsiniz.

* Yetkilendirme & Yönetim (Master yapı oluşturma) :

Aynı kilit üzerinde pek çok farklı karta farklı yetkiler atayabilirsiniz. Hatta önceden tanımlanmış tüm kartların yetkilerini iptal edip, yepyeni kartlara farklı yetkiler atamanız mümkündür. Bu durumda da kilit değiştirmeniz gerekmez.

* Gördüğünüz gibi yeni nesil bu kilitler fiyatına oranla gerçekten çok önemli özelliklere sahiptir ve Kale Kilit güvencesiyle satılmaktadır. Artık ofis kapılarınızda çok şık durarak ofisinize prestij katacak olan ve aynı zamanda hayatı sizin için kolaylaştırarak güvenliğinizi arttıracak olan bu ürünleri çok kolay bir şekilde sitemizden almanız mümkündür. Tanıtım fiyatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

* Teknik özelliklerini fotoğraf galerisinde bulabilirsiniz.

* Bu ürünler tarafınıza özel olarak gönderileceği için iade alma şansımız bulunmamaktadır, bu sebeple lütfen teknik çizimlerini ve özelliklerini çok iyi okuyarak sipariş veriniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor