Marelli sensörlü dolap ve çekmece içi aydınlatma | Diğer Mobilya Aksesuarları | Mobilya Aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

0,00 TL
(KDV Dahil)
0,00 TL Havale Fiyatı
Stokta Yok

MEKAPPA SENSÖRLÜ DOLAP VE ÇEKMECE İÇİ LED AYDINLATMA

Türkiye'de ilk defa yine www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizde satılan bu ürün sayesinde evinizin çok önemli bir ihtiyacı karşılanmış olacak.

 

Marelli Sensor Home Light üzerinde bulunan hareket sensörü sayesinde 2 metre içerisinde yaklaştığınız zaman otomatik olarak 20 saniye boyunca ışık verir ve hareket bittiği zaman otomatik olarak kapanır.

 

İçinde bulunan LDR (ışığa bağımlı rezistans) sayesinde Marelli Sensor Home Light ortamdaki ışığı algılar ve aydınlıkta ışık vermez. Bu sayede pil ömrü çok daha uzun olur.

 

Piyasadaki ucuz ürünlerin aksine Marelli Sensor Home Light ‘ta 3M yapıştırıcı bantı kullanılmaktadır ve bu sayede çok uzun süre yapıştırdığınız yerde kalır.

 

Konsantre süper led lambaları sayesinde çok önemli bir enerji tasarrufu sağlar.

 

3M yapıştırma bantının yanısıra askı delikleri sayesinde size istediğiniz her yerde kullanma rahatlığı sağlar. Kablo ve elektrik tertibatı gerektirmez; sadece yapıştırır ya da vidalarsınız ve her yerde ışıklandırmanızı sağlayabilirsiniz.

 

MONTAJ TALİMATLARI :

  1. Taban kısmını ana gövdeden ayırınız.
  2. Pilleri yerine yerleştiriniz.
  3. Taban kısmını tekrar ana gövdeye takınız.
  4. Tabanın arka kısmındaki yapıştırıcıyı sökünüz ve istediğiniz yere yerleştiriniz.

 

KULLANIM ALANLARI :

Gardıroplar, dolaplar, çekmeceler, mutfaklar, banyolar, ardiye, showroom, merdivenler, çadırlar, evin dış kapısı, arabalar, balkonlar ve aklınıza gelebilecek ev ve ev dışı tüm bölümlerde hem güvenlik hem konfor amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor