0
0,00 TL
Hırdavat & Yapı Market
Posta Kutuları
55,46 TL 27,14 TL
51%
Sepete Ekle
Ürün Bilgileri
Foto Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
    

MEKAPPA BEYAZ RENK APARTMAN TİPİ METAL POSTA KUTUSU - TEKLİ

* Yeni gelen posta kutularımız hem çok kullanışlı olması hem de çok uygun fiyatlarıyla piyasada çok önemli bir yer edindi.

* Ürünlerin hepsi elektrostatik E/P BEYAZ rengi toz boyalıdır. Bu sebeple bozulma ve paslanma sorunları olmamaktadır.

* Normalde 55,00 tl ye satılan bu ürün stokları eritmek için yapılan kampanyayla bu fiyata gelmektedir. Sınırlı stoklu kampanyamızı kaçırmayın. 

* Üst kısmı koyu renkli olan posta kutularının kapakları ise beyaz renklidir. (Resimlerde ışık yansıdığı için parlak renk gibi görülen üst kısımlar, mat füme renklidir.) Dekoratif ve modern yapısıyla apartmanlarınızın görüntüsünü güzelleştirir.

* Tekli, üçlü ve beşli modelleri vardır. Bu sayede ihtiyacınıza göre adeti alabilir ve bu sayede montajı çok kolay bir şekilde yapabilir, tek tek tüm ürünleri takmak zorunda kalmazsınız. Üçlü posta kutusunu almak için buraya TIKLAYINIZ, Beşli posta kutusunu almak için buraya TIKLAYINIZ. NOT : Örneğin apartmanınızda 8 posta kutusu varsa ve 4 lü 4 lü alt alta koyulacak yeriniz varsa, iki tane üçlü , iki tane de tekli alabilirsiniz. 

* Dekoratif ve modern yapısıyla apartmanlarınızın görüntüsünü güzelleştirir.

* Yukarı doğru kalktığı için diğer markalarda olduğu gibi kapağın kapanmaması, yan yana 2 kutunun aynı anda açılmaması gibi ucuz posta kutularında görülen sorunların hiçbiri  posta kutularımızda görülmemektedir.

* Üst taraflarındaki boşluk daha fazla olduğu için büyük zarfları dahi kolaylıkla içine atabilirsiniz. Diğer dandik modellerde ise boşluklar daha küçük olduğu için içine postalar zorlukla atılabilmektedir.

* Boyutları : En : 19 cm      Yükseklik : 27 cm      Kalınlık : 4,5 cm  (+/- 1 cm farkedebilir)