Menü

208,65 TL
(KDV Dahil)
198,22 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 6,26 TL

UKINOX FAVORİTE 304 PASLANMAZ PARLAK KROM EVYE (TEK GÖZLÜ)

(ÜSTTEN DAMLALIKLI) (TEZGAHA SIFIR) SAĞ DAMLALIKLI

 

* Ukinox evyeler piyasadaki ucuz evyelerden et kalınlığımalzeme kalitesi ve işçiliği ile hemen kalitesini farkettirmektedir. Kaliteli evye arayanlar için uygun evye fiyatları ve çok değişik evye modelleri ile çok iyi bir seçimdir.

* Tezgaha sıfır olan bu ürün normalde 200,00 tl iken, sadece 142,00 tl ye satılmaktadır. Eldeki stokları eritmeye yönelik kampanyamız stoklarla sınırlıdır, acele etmenizi öneririz.

* Bu modeli tezgaha sıfır olarak kullanılması için özel olarak yaptırmış bulunmaktayız, tezgah üstü evyelere göre çok daha şık duran bu ürün bugünlerde çok tercih edilmektedir. Fiyatı çok uygundur. Tezgaha sıfır evyelerde evyenin kalınlığı olmadığı için mermer ona göre kesilir ve tezgah üstünde kalınlık bulunmaz.  

* Ukinox markalı tüm ürünler kullanım şartlarına uygun olarak kullanıldığı takdirde ASLA PASLANMAYAN 304 kalite (%18 krom, %10 nikel malzeme) paslanmaz çelikten üretilmektedir. Piyasada satış fiyatlarını düşürebilmek amacıyla 201 ve 202 kaliteli paslanmaz çelikten üretilen evyeler satılmaktadır; bu ürünler hem hijyenik açıdan sakıncalıdır hem de bir süre kullandıktan paslanma yapmaktadır.

* Ukinox markalı ürünler TSE CE (Avrupa Kalite standartları belgesi), NGA ve ANSI (Amerikan Kalite standartları sertifikası) belgelerine sahiptirler. Sadece bu belgeler dahi ürünler kalitesini göstermek için yeterlidir.

* Ürünlerin fiyatlarına sifon, klips ve contaları dahildir. Kısa bir süre devam edecek olan kampanyamız süresinde kargo bedeli de fiyatlara dahildir.

* Favorite modeli ürünler çok şık durmaktadır. Bu sebeple güzel görünümlü bir evye isteyenler için çok iyi bir seçimdir.

* Ürünün bilgileri :

Dış ebatları : 48 cm (genişlik) x 77 cm (boy)

Derinlik : 190 mm 

Genişlik : 390 mm 

Yüzey : Parlak

Damlalık yönü : Sağ tarafta

Kalınlık : 0.80 mm (iyi evyeler 0.60 mm kalınlığında, kötü evyeler 0.50 mm kalınlığında olur. Bu ürün hepsinden daha kalındır.)

Malzemesi : 304 kalite paslanmaz çelik (%18 krom + %10 nikel)

* Bu modeli tezgaha sıfır olarak kullanılması için özel olarak yaptırmış bulunmaktayız, tezgah üstü evyelere göre çok daha şık duran bu ürün bugünlerde çok tercih edilmektedir. Keten dokulu olmasına karşılık fiyatı çok uygundur.

Çöp öğütücüsü kullanımına uygundur.

Ürünün tüm teknik çizimlerini, kesim ölçülerini ve kabine ölçülerini diğer resimleri Fotoğraf galerisi bölümünden bulabilirsiniz.

NOT : Lütfen ürünleri seçerken montaj ölçülerini ve ürünlerin ölçülerini çok iyi inceleyiniz, özel sipariş olarak uygun kargo fiyatıyla size gönderileceği için iade alma şansımız bulunmamaktadır.

NOT : Ürünlerin kargodan teslim alınırken çok dikkatli incelenmesi gerekmektedir. Eğer kargo esnasında ürüne bir zarar gelmişse veya bir üretim hatası bulunmaktaysa zabıt tutturularak kargoya geri verilmesi gerekmektedir. Müşterilerimizin zarar görmemesi için bu konuya dikkat etmeleri önemle rica olunur.

NOT : Ukinox markalı ürünler anlaşmalı olarak Lojistik firması ile gönderildiği için sadece 7,00 tl kargo bedeli alınmaktadır. Fakat bu avantajdan faydalanmanız için teslimat adresi olarak bir iş adresi vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kargo ücreti artmaktadır, siz müşterilerimizin maliyet dezavantajı olmaması için bu hususa dikkat etmeniz rica olunur. Sizin sonradan alabileceğiniz herhangi bir iş adresi kabul olmaktadır. Bu konuyla ilgili bir sıkıntınız olursa 0232 459 80 31 no.lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

NOT : Sipariş vermeden önce stok sormanızı rica ederiz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor