Kapı montajı için kasa üst gergi aparatı (kapı montaj kaması) | Diğer Kapı ve Pencere Aksesuarları | Diğer kapı aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

48,38 TL
(KDV Dahil)
45,96 TL Havale Fiyatı
adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 1,45 TL

KAPI MONTAJI İÇİN KASA ÜST GERGİ APARATI 

 

* Kasa üst gergi aparatı kapı montajlarında bir çığır açmıştır. Tüm mobilyacıların ve çelik kapı satıcılarının kullanması gereken bu ürün sayesinde kapıları tek başınıza monte edebileceksiniz hem de çok kolay bir şekilde.

* Türkiye'de ilk defa yapılan bu ürün yine ilklerin öncüsü www.hirdavatfirsati.com 'da satışa sunulmuştur hem de lansman fiyatlarıyla.

* Kapı montajında bildiğiniz gibi kasayı ilk koyduğunuzda duvarla arasında boşluk olmaktadır. Normalde kasayı terazide tutmak ve kapının yanlarına kamayı yerleştirmek için 2 kişi gerekmektedir. Bu işlem montajın en zor kısımlarından biridir. Bu ürün sayesinde işlem çok kolaylaşmaktadır.

* Bu ürünü kasayla duvar arasına yerleştiriyorsunuz ve kasayı teraziye alıp sabitliyorsunuz. Ondan sonra da kasanın yan taraflarına kamaları koyuyorsunuz. Sonra üst tarafa da kamaları koyup montajı bitiriyorsunuz. Bu sayede tek başınıza kapı montajını yapabilirsiniz. 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor