Yale kablosuz alarm seti (sistemi) PREMIUM | Alarm, kamera ve güvenlik sistemleri | Kilitler | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

4.366,00 TL
(KDV Dahil)
4.147,70 TL Havale Fiyatı
Stokta Yok
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 87,32 TL

YALE KABLOSUZ ALARM SETİ (SİSTEMİ) - PREMİUM (B-HSA 6400)

* Yale alarm sistemleri piyasadaki en iyi ev güvenlik sistemidir. Hırsızlara karşı alarm sistemi, güvenlik alarm sistemleri, ev alarm sistemi, işyeri alarm sistemi kurmak isteyen tüm tüketiciler bu ürünleri kolaylıkla alarm sistemi firmalarına ihtiyaç duymadan kendi başlarına evlerine kurabilirler ve kendilerini korumaya başlayabilirler.

* Normalde 2.500,00 TL KDV DAHİL olan bu ürünü sitemize özel olarak KDV VE NAKLİYE DAHİL çok uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Hem de Yale bayisi olan www.hirdavatfirsati.com güvencesiyle..

* Yale Premium Alarm Sistemi Yale'nin tetiklendiğinde size haber veren iç huzurunuzu arttıran en üst düzeydeki ev alarm sistemidir. Modem destekli panel size tüm ince ayarları yapmanızı ve alarm tetiklendiğinde size bilgilendirmeyi sağlar. Sistem 3 farklı telefon numarasını kayıt eder. Bu numaralar ev, iş veya cep telefonunuz olabilir. Alarm tetiklendiğinde sırası ile kayıtlı telefonlar sistem tarafından aranıp bilgilendirme sağlanır. Sistemi uzaktan erişimle aktif ve deaktif yapabilirsiniz.

* Set içeriği :

 1 adet Modem destekli panel

 1 adet LED Işıklı siren ünitesi

 1 adet Sahte siren

 2 adet PIR hareket dedektörü

 2 adet Kapı / Pencere kontağı

* Size özel sipariş verileceği için iade edilme şansı yoktur, bu sebeple lütfen sipariş verirken hesaplamalarınızda dikkatli olun. Sonradan istediğiniz kadar kontaktör, dedektör veya uzaktan kumandasından sipariş verebilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor