Doğanlar simge saten nikel rozetli çelik kapı kolu | Çelik Kapı Aksesuarları | Kapı Aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

590,04 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 11,80 TL
Hammaddesi ::
1. sınıf zamak
Rengi ::
Saten kaplama
Kol uzunluğu ::
11 cm
Tabanının çapı ::
5,3 cm
Garanti süresi ::
5 sene

DOĞANLAR SİMGE SATEN NİKEL ZAMAK ROZETLİ ÇELİK KAPI KOLU

* Zamak malzemeden yapılmıştır ve 1.sınıf kaplama kalitesi bulunmaktadır.

* Kolla beraber, kol demiri, alyen vidası verilmektedir. Ürünün alt rozeti gelmemektedir.

* Kırılan ya da bozulan çelik kapı kollarınızın yerine sağlam bir ürün istiyorsanız kesinlikle bu ürünü öneririz. Yıllarca hiç bozulmadan kullanabilirsiniz.

* 2 Sene garantilidir.

* Çelik kapı kollarını takarken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur kol demirinin kolun içerisine kadar girdiğinden emin olmanızdır, eğer demirin küçük bir parçası içeri girerse yük oraya bineceğinden kolun kullanım ömrü azalır.

* Tavsiyemiz demiri kolun içerisine soktuktan sonra kolun alt tarafında bulunan alyen vidasını sıkıştırarak kol demirini sabitlemenizdir. Bu sayede üstte belirttiğimiz problemi de çözmüş olursunuz.

* Eski kapı kolunuzu değiştirecekseniz tabanını ölçmeniz faydanıza olur, bu sayede eski ürünün iz bırakma ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Simge saten nikel rozetli kolun taban çapı 5 cm civarı gelir.

* Eski kollarınızla delik yeri büyük ihtimalle uymaz, fakat üstünde 6 adet delik yeri olduğu için yeni vidalarla çelik kapınıza monte edebiliriz.

* Sipariş verirken kapı kolunu hangi elle tuttuğunuzu mutlaka belirtmelisiniz, aksi halde yanlış gelme olasılığı vardır. Eğer evin içerisindeyken kapı kolunu Sağ elinizi kullanarak açıyorsanız SAĞ, sol elinizi kullanarak açıyorsanız SOL siparişi vermelisiniz.

* 1 adet fiyatıdır.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor