HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Hakkımızda

TÜRKİYE'NİN İLK PROFESYONEL ONLİNE HIRDAVAT VE AKSESUAR SATIŞ MAĞAZASI hirdavatfirsati.com  'A HOŞGELDİNİZ!

1974 yılından beri hırdavat sektöründe hizmet veren firmamız Kale Kilit Firmasının 40 yıllık, Doğanlar Kapı Kolları firmasının ise 35 yıllık bayisidir. Bunun yanısıra bir çok ürünün direk ithalatçısıdır ve toptan bazında Türkiye'nin tüm bölgelerindeki satıcılara satış yapmaktadır. Bu sebeplerle fiyatlarımız çok uygundur ve sitemiz tamamıyla güvenilirdir. (Marka tescil belgelerimizi ve bu firmaların internet sitelerindeki bayilik bilgilerimizi aşağıda bulabilirsiniz.)

10. senesini aşan www.hirdavatfirsati.com online satış sitemiz şimdiye kadar 60.000 'den fazla siparişi hiçbir sorun yaşamadan ve müşterilerinin her türlü sorununu çözmeye çalışarak yerlerine ulaştırmıştır. 0 müşteri şikayeti hedefine ulaşan sitemizin bu başarısının sırrı konusunda uzman çalışanlarımız ve toptan satış yaptığımız için stok sorunumuzun olmamasıdır
Uzun vadede pazarının en önemli satış sitesi olacağına inanılan sitemiz sizlerin sayesinde gün geçtikçe gelişmektedir. Tüm müşterilerimize bize verdikleri destekten ve gösterdikleri güvenden dolayı çok teşekkür ediyoruz.
"Satış yapalım da nasıl olursa olsun" mantığıyla hareket eden diğer e-ticaret sitelerinin aksine "Tüketiciyi bilgilendirelim ve en uygun ürünü almasını sağlayalım" sloganıyla hareket eden www.hirdavatfirsati.com online satış sitemiz, bu farkını yazdığı 110 dan fazla blog yazısı (blog yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız) ve 130 dan fazla video (videolarımıza ulaşmak için tıklayınız) ile göstermektedir. Blog yazılarımız ve videolarımız sayesinde müşterilerimiz hem daha fazla bilgilenmektedir hem de ürünlerin görsellerini çok daha yakından görmektedir. 
İzmir ili içerisinde ikamet eden müşterilerimizi işyerimize ürünlerimizi görmeye davet ediyoruz. Haritadan direk tarif almak için cep telefonunuzdan tıklayınız.
Firmamızın vizyonu tüm mobilya, kapı ve mutfak aksesuarlarının fiyatlarını takip etme şansı olmadığı için yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalan misafirlerimizin uygun fiyata bu ürünleri almasını sağlamak ve evlerinden çıkmadan, otopark, trafik ve ödeme zorluklarıyla karşılaşmadan online alışverişin tüm kolaylıklarını onlara sunmaktır.
Firmamızın misyonu hırdavat sektöründeki satışların önemli bir kısmını online ortama taşımaktır.