Hira Mina Saten Nikel Kapı Kolu | Alüminyum kapı kolları | Kapı Kolları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

174,48 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
takım
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 3,49 TL
Boyu ::
Boy : 24.4 cm / En : 4.3 cm / Kol : 11 cm
Renk ::
Saten nikel
Hammaddesi ::
Ayna sac, kol alüminyum
Ağırlığı ::
635 gr / takım
Koli içi adeti ::
40 takım

MİNA SATEN NİKEL KAPI KOLU

* Hem ergonomik hem de ekonomik bir model olan Mina kapı kolu en çok satılan modellerimizdendir. Piyasada satılan küçük boyutlu muadillerinden daha tok durur.

* Ayna Sac, Kol alüminyumdur.

* Renk : Saten nikel

Çeşitleri :

* Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)

* WC Kapı Kolu (Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kapı koludur. İçeride bulunan mandalı sayesinde anahtarların kaybolmasının önüne geçer ve kilitlemeyi kolaylaştırır. Asıl kullanım amacı güvenlik sebeplidir. Küçük bir çocuk veya yaşlı bir insan içeride kalırsa dışarıdan bozuk para veya tornavida ile müdahele edilebilir ve kapı açılabilir. WC kapı kolları için sağ ve sol kapı olması önemlidir, sipariş verilirken kapının dışarıdan hangi elle açıldığının söylenmesi gereklidir.)

* Yale Kapı Kolu (Dairelerin dış kapılarında kullanılan kapı kolu tipidir. Takım olarak kullanılabildiği gibi tek taraflı olarak da kullanılabilmektedir. Kapının dışarısında topuz veya çekme bulunuyorsa tek taraflı olarak kullanılmalıdır. Tek taraf kullanılacağı zaman kapının iç tarafından hangi elle açıldığının bilgisi verilmelidir.)

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor