Marelli CLASS şifreli ve kartlı cam kapılar için elektronik kilit cam kapılar için kartlı ve şifreli elektronik kilit | Cam Kapı Aksesuarları (Kale Kilit) | Kapı Aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
İNDİRİM!
23%
2.065,00 TL
1.593,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 31,86 TL

MARELLİ CLASS CAM KAPILAR İÇİN ÜSTTEN TAKMA KARTLI VE ŞİFRELİ ELEKTRONİK KAPI KİLİDİ VE KARŞILIĞI

* Marelli 'nin bu ürünü sayesinde artık tüm cam kapılarınızı şifreli ve kartlı sisteme geçirebilirsiniz. Normalde cam kapılara elektrikli basaç kullanılamadığı için ve elektrik çekme şansı olmadığı için sadece üstten takma bu kilidi kullanabilirsiniz. Ve bu ürün de ilk defa online satış mağazamızda satışa sunulmuştur. 

* Not : Ürün modelimiz yenilenmiştir, bir önceki ürüne ait olan aşağıdaki videolar yeni ürün için de çekilecektir. Ürünün standart, uzaktan kumandalı ve parmak izli modelleri gelmiştir.

* Normalde cam kapıları şifreli ve kartlı sisteme geçirmek çok zor, çünkü elektrik çekmeniz çok zordur cam kapıda kablolar görüldüğü için. Bunun yanısıra ürünlerin cam kapıya montajı da çok zordur, vidalamak mümkün olmadığı için. Bu ürün sayesinde cam kapı piyasasının gerçekten büyük bir sorunu çözüldü hem de piyasadaki ürünlerin yarı fiyatına

* Ürün pilli olduğu için elektrik çekmek gibi bir sorununuz kalmıyor. Aynı zamanda üstten montaj yapıldığı için cam kapıyı delmek, vidayla açmak gibi sıkıntılarınız da olmuyor. Ayrıca fiyatı da diğer ürünlerden çok daha uyguna geliyor, hatta mekanik kilitler bile pahalıya gelmektedir bu ürünün yaptığı işe bakınca.

* Ürünün sağı ve solu bulunmuyor, iki türlü kapıya da uyarlanabilir. 

* Bu fiyatın içinde kilidin kendisi ve karşılığı da bulunmaktadır. Kapı ve kasanızın cam olduğu durumlarda da kullanılır, kapınızın cam kasanızın alüminyum olduğu durumlarda da kullanılır. 2 tip karşılık da içinden çıkar. 

* Bu ürünü şifreli olarak kullanabileceğiniz gibi kartla geçiş için de kullanabilirsiniz. Ayrıca opsiyonel olarak uzaktan kumandalı tipi de vardır ve uzaktan kumandalı tipini isterseniz varyantlardan seçebilirsiniz. Bu fiyat sırf kart ve şifreyle açılım içindir. 

* Kapınıza montajı çok kolaydır, hiç vida kullanmanıza gerek yoktur. Direk cama geçebilmektedir ürün. 10-12 mm arası kapılara uygulanabilmektedir. Kapıda hiçbir tadilat gerektirmez, üstten geçerek kapı ve kasaya monte edilir.

* Bu ürünü sürekli açık modunda da kullanabilirsiniz. Böylece gün içinde sürekli giriş çıkış yapılan yerlerde kapınız sürekli açık olur, sadece siz istediğiniz zaman kapınız kilitlenir.

* Ayrıca ürün kapı kapandığında otomatik olarak kendini kilitler, siz ayrıca kilitlemekle uğraşmazsınız. Ayrıca kapı açık kaldı gibi sorunlar olmadığı için güvenlik açısından da çok iyidir.

* Ürün pil bitmeden uyarı vermeye başlar, fakat yine de uzun süre bir yere gitseniz dahi pil biterse dışarıdan müdahale şansı vardır. Dış kısmında bulunan batarya girişine harici batarya bağlayarak (samsung telefon şarj uçlarına uygundur) ürüne güç verebilir ve kapınızı açabilirsiniz.

* Çok şık olan bu ürünle kapılarınıza kalite, mekanınıza ise prestij katacaksınız. Cam kapı gibi pahalı bir ürün yaptırıp mağazasına kalite katan sizler, aşağı eğilip kapıyı açmaya çalışmakla boşuna vakit kaybediyorsunuz. 

* Marelli kalitesiyle satılmasına rağmen fiyatı çok uygun olan bu ürünün kart veya anahtarlıkları da çok uygun fiyatlara gelmektedir. Ekstra kart veya anahtarlık almak isterseniz ilgili ürünlere bakabilirsiniz.

* Teknik özellikleri :

 

  • Cam Kapılar için
  • Kartlı ve şifreli giriş seçeneği
  • Sürekli geçiş modu : Var
  • 8 sn. içerisinde kapı açılmadığı takdirde otomatik olarak kilitler.
  • Kullanım : Çift taraflı kilitleme fonksiyonu ile içeriden ve dışarıdan kilitleme özelliği
  • Kayıt kapasitesi : 100 kart tanıtma
  • Alarm : Düşük voltaj, kilidin tam kapanmamasında, yanlış şifre girildiğinde
  • Enerji : 4 adet 1,5 volt AA alkaline pil
  • Kilit : U 160 mm x G 80 mm x D 7.5 mm
  • Karşılık : U 160 mm x G 43 mm x D 7.5 mm

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor