Marelli manyetik dolap ve çekmece içi aydınlatma | Diğer mobilya aksesuarları | Diğer Mobilya Aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

49,14 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,98 TL

MARELLİ MANYETİK DOLAP VE ÇEKMECE İÇİ LED AYDINLATMA

* Bir çok sorununuzu çözecek olan bu yeni ürün sayesinde hiç bir çekmeceniz ve dolabınızda karanlık nokta kalmayacak, ışık açmanıza gerek kalmadan tüm işlerinizi çözebileceksiniz. 

* Bir parçası kapağa ve bir parçası da sabit kısma takılan bu ürün sayesinde kapak veya çekmecelerinizi açtığınızda ışık açılır ve kapattığınızda kapanır ve enerji tasarrufu sağlar.

* Ayrıca gündüz ışığını çalıştırmak istemezseniz, yanındaki on-off düğmesi sayesinde kolayca kapatabilirsiniz.

* Yapışkanlı yapısı sayesinde tüm yüzeylere kolayca monte edebilirsiniz, hiçbir ek vidalama ve araca ihtiyaç duymazsınız.

* Pille çalıştığı için hiçbir elektrik hattı gerektirmez ve montajı çok basittir.

* Ayrıca diğer elektrikli ışıklar mobilyada kullanıldığı zaman her türlü riski barındırır, en ufak bir kaçakta yangın riski çok büyüktür. Halbuki bu ürün hiçbir risk içermez ve buna karşılık ışık ihtiyacınız olan her yerde kullanabilirsiniz.

* LED li çalıştığı için pil tüketimi çok azdır ve uzun süre pili bitmeden kullanabilirsiniz.

* Sadece dolap ve çekmecelerinizde değil, kasalarınızda, posta kutularınızda, arabaların çeşitli kapalı bölümlerinde, sandıklarda, alet çantalarında, tuvaletlerde ve aklınıza gelebilecek her türlü kapalı bölümlerde kullanılabilir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor