Marelli mıknatıslı boya fırçası tutucu (yeni ürün) | El aletleri | Diğer ürünler | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

YENİ
14,16 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,28 TL

  MARELLİ MIKNATISLI BOYA   FIRÇASI TUTUCU (YENİ ÜRÜN) 

*  Amatör ve Profesyonel boyacıların en büyük sorununa çare bulundu! Artık boya yaparken verilen aralarda fırçayı nereye koyacağım, fırçadan boya yere damladı derdine, fırça boya tenekesinin içine düştü ve kullanılamayacak hale geldi gibi sorunlara son verecek olan Marelli Mıknatıslı Fırça Tutucu ürün gamımıza geldi.

 

 * Marelli mıknatıslı fırça tutucuyu boya tenekesine tutturduktan sonra boya fırçasını bırakmak istediğiniz zaman fırçayı mıknatıslı kısmına koyuyorsunuz. Ucu tenekenin içine doğru olduğu için fırçadan akacak her türlü boya direk olarak boya tenekesinin içine gidiyor ve yerleri kirletme şansı kalmıyor. Ayrıca normalde fırçayı direk boya tenekesinin içine koyduğunuz zaman fırça boyanıyor ve kullanılamaz hale geliyor. Ürünümüzde fırçanın tamamının hiçbir şekilde boyaya bulaşma şansı olmuyor.

  * Ürünümüzün iki tarafındaki mıknatısı sayesinde çift yönlü kullanım imkânı sağlıyor; boya tenekesi boşken ve boya tenekesi doluyken.

  * Boya tenekesi doluyken üstteki mıknatısa yapıştırılırken, boşaldıkça dengenin bozulmaması adına ön tarafındaki mıknatısa yapıştırılabiliyor.

   * Ayrıca ürünümüzün arkasındaki metal kısım boya tenekelerini açmakta da kullanılabiliyor.

   * Son derece kullanışlı ve işlevli olan bu ürünün bakımı ve temizliği de son derece kolaydır. Uygun fiyatlarıyla büyük bir satış potansiyeli taşıyor. Siz saygın firmalarımızın önemli bir şans yakalayacağı Marelli Mıknatıslı Fırça Tutucu için acele etmeniz gerekmektedir.

 

  

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor