Marelli saten mıknatıslı kapı tutucu (kapı tamponu) | Kapı Tamponları | Diğer kapı aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

57,96 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 1,16 TL
Paketleme ::
Blister paketleme
Hammaddesi ::
Zamak ve paslanmaz çelik
Renk ::
Saten

MARELLİ SATEN MIKNATISLI  KAPI TUTUCU YENİ TİP

* Kapı tamponları kapının duvara çarpmasını önleyerek hem kapı kolunu korur hem de duvardaki boyaların zarar görmesini engeller. Bu sebeple tüm müşterilerimize kapılarına tampon çeşitlerinden herhangi birini kullanmalarını tavsiye ederiz.

* Türkiye'de sadece firmamız tarafından ithal edilen mıknatıslı kapı tutucu kapı tamponları arasında bir çığır açtı. Kapının duvara çarpmasını önleyen bu ürün aynı zamanda üzerindeki mıknatısla kapının duvara yapışık olarak durmasını sağlıyor.

* Bu yeni gelen modelin hem mıknatıs gücü çok daha fazladır hem de görüntüsü çok daha şıktır. Sınırlı sayıdaki bu ürünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz. 

* Kapıyı duvara yapışık tuttuğu için  kapının ceryanda çarpmasını da önler. Böylece kapının önüne çarpmasın diye herhangi birşey koymanıza gerek  kalmaz.

* Ayrıca kapılar duvara yapışık kaldığı için alanı genişletir ve evin kullanım alanı genişler.

* Oteller vb yerler için de son derece kullanışlıdır. Kapı duvara  yapışık kaldığı için içerisi temizlenirken dışarıdan görülebildiği için güvenliği arttırır. Aynı zamanda servis arabalarının içeri girerken ve dışarı çıkarken geçmesini kolaylaştırır ve kapının zarar görmesini önler.

* Mıknatıslı kapı tamponunun Saten rengi kapı kollarıyla uyumlu olduğu için son derece şık durur.

* Mıknatıslı kapı tamponunun iki parçasının üzerinde herhangi bir vida yeri gözükmeyecek şekilde montaj edilmektedir. Bu sebeple görüntüsü benzer tamponlardan çok daha iyidir.

* Paketin içinden vidaları ve dübeli de çıkmaktadır. 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor