Marelli CLEAN 3 ü 1 arada silikon çıkarıcı + kazıyıcı + düzeltici silikon çekme aparatı | El aletleri | Diğer ürünler | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
İNDİRİM!
11%
156,00 TL
138,60 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

Stokta Yok
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 2,77 TL

MARELLİ CLEAN 3 Ü 1 ARADA ÇOK FONKSİYONLU SİLİKON ÇIKARMA, KAZIMA VE ÇEKME APARATI

* Marelli 'nin en son gelen bu muhteşem silikon çekme aparatı ile profesyonel de olsanız, evinde kendi işini yapabilen becerikli kişilerden de olsanız işiniz çok kolaylaşacak. Malum her yere silikon, mastik çekmek gerekiyor, bunun yanısıra derzleri de düzeltmek gerekiyor. Ve bu işlerin her birinde işinizi çok kolaylaştıracak bu ürünü stoklarda bitmeden hemen almanız gerekiyor.

* Her eve lazım olan bu silikon çekme aparatı ve parçaları ile evinize silikon çekmek çok kolay olacak. Önce silikonu çıkarmak için aparatın üst kısmındaki metal kısmı kullanıyorsunuz, sonra kalan fazlalıkları diğer ucu ile kazıyorsunuz ve son olarak da silikonu çektikten sonra yerinize göre uygun olan 5 aparattan birini seçerek onunla silikonu düzeltebilecek ve çok düzgün bir görüntüye sahip olacaksınız. 

* Bu ürünle birlikte alabileceğiniz çok kaliteli, kararmayacak, su sızdırmayacak ve mikrop üretmeyecek olan 2 adet silikonu da ilgili ürünlerden bulabilirsiniz. Silikon tabancasını da aynı şekilde ilgili ürünlerden bulabilirsiniz.

* Elinizle değmeyeceğiniz için elleriniz temiz ve sağlıklı kalacaktır. 

* Artık kararmış, su kaçıran, kötü görünen silikonlarla yaşamak zorunda değilsiniz, usta aramanıza da gerek yok, tek yapmanız gereken bu ürünü almak, eski silikonu çıkarmak ve yeni silikonu sıkarak çok daha temiz, güzel görünümlü ve su kaçırmayan duşakabinlere, tuvaletlere, evye kenarlarına vs. sahip olmak.

* 5 parça çıkan aparatları sayesinde değişik yerlere kolaylıkla erişebileceksiniz, 5 farklı kullanım imkanı sağlayan bu ürünler sayesinde neredeyse tüm bölgelere kullanım şansı vermektedir. 

* Marelli'nin getirdiği çok fonksiyonlu ve 1.sınıf plastik ve çelik hammaddeden yapılan bu ürünün sınırlı sayıdaki stoğunu ve kampanyalı fiyatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor