Marelli YENİ 1.kalite gazlı piston (mutfak dolap kapak pistonu) | Kalkan Kapak Mekanizmaları | Mobilya Aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
31,86 TL
(KDV Dahil)
30,27 TL Havale Fiyatı

adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,64 TL
Kutu içi adedi ::
10 adet
Koli içi adedi ::
100 adet
Hammaddesi ::
Çelik

MARELLİ YENİ LÜKS GAZLI PİSTON

* Çeşitleri : 80N, 100N, 120N ve Kısa gazlı piston

* Piyasadaki tüm gazlı piston markalarından daha iyi olan ve tek yağ ile çalıştığı için kapağı yavaşça kaldıran gazlı piston olan MARELLİ gazlı piston mobilyalarınıza şıklık katacak. 

* Ayrıca özel yeni ayak yapısı sayesinde montajı ve yerinden çıkarması da çok daha kolaydır.

* Marelli gazlı piston piyasadaki en kaliteli pistondur. Ucuz pistonlardan farkları :

1) Pistonun icinde giden kismin sonundaki parca ucuz urunde PLASTiK, marelli 'de ise PiRiNC malzemeden yapilmistir. Plastik malzeme daha dayaniksiz olduğu icin kisa zamanda asinmakta ve gazi disari kacirarak pistonun bozulmasina neden olmaktadir.

2) Ucuz üründe sadece 1 adet siyah plastik parca bulunurken, marelli 'de 2 adet plastik bulunmaktadir. marelli 'de plastik sayisi daha fazla olduğu icin gazin aradan sizma ihtimalini sifira indirmektedir.

3) Ucuz üründe arada sadece 1 adet plastik parca bulunurken, marelli 'de 2 adet celik parca bulunmaktadir. Plastik parca kisa zamanda asinmaktadir, marelli 'de ise hem parca celik, hem 2 adet olduğu icin gazin aradan sizma ihtimalini sifira indirmektedir.

4) Ucuz ürünün en sonundaki parca plastik, fakat marelli' de celiktendir. Plastik parca kisa ömürlüdür, ve zamanla gazli pistonun bozulmasina sebep olur.

5) Ucuz ürünün kaplama kalinliği 0,01 mm iken,marelli 0,02 mm dir. marelli ' de pistonun calismasi daha kolay gerceklesir.

6) Ucuz ürünlerin aparatlarindaki tirnak yerleri bile belirsizken, marelli 'de olmasi gerektiği gibi derindir ve vidayi kaydirmaz.

7) Ucuz ürünün et kalinliği 1.00 mm iken, marelli gazli piston da 1.50 mm dir.

8) Ucuz ürünün bas kisminin plastiği hurda plastikten, marelli ninki kaliteli plastikten yapilmistir. cekicle yapilan testten sonra ucuz ürün kirilirken, marelli de hicbir değisiklik olmamistir.

9) marelli gazli pistonun icinde yavasca acilip kapanmasini sağlayan hidrolik yag bulunurken, ucuz ürünün icinde bu yağdan bulunmamaktadir ve sadece gazla çalıştığı için çok hızlı açılarak menteşeleri zorlamaktadır. Bu da zamanla kapağın yerinden oynamasına neden olmaktadır.

* Gazlı pistonlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz "En iyi gazlı piston hangisidir?" başlıklı blog yazısını okuyabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor