Mul-t-lock (multilock, multlock) integratör TUZAKLI patentli anahtarlı barel | Özel güvenlikli bareller | Bareller (Kapı göbeği) | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
584,10 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 11,68 TL

MUL-T-LOCK INTEGRATOR YÜKSEK GÜVENLİKLİ TUZAKLI KAPI GÖBEĞİ (BAREL, SİLİNDİR)

* Türkiye'nin en yüksek güvenlikli kilit markalarından olan Mul-t-lock bareller de yine en uygun fiyatlarla www.hirdavatfirsati.com 'da satışa başladı.

* En eski kilit markalarından olan Mul-t-lock firmasının ürettiği bu barel ile kapınızı koruma altına alabileceksiniz. Şu anda kalitesine göre çok uygun fiyata gelen kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Benzeri ürünlerden çok daha uygun fiyatlara gelmektedir.

* ANAHTARI KOPYALANAMAZ : Bu üründe özel patentli anahtar kullanılmaktadır ve sadece özel kartıyla birlikte yetkili anahtarcılarda çoğaltılabilir. Yani hizmetlinize verdiğiniz bir anahtarın kopyalanıp kopyalanmadığı ile ilgili endişe duymanıza gerek yoktur. Anahtarının kopyalanamaması ile güvenliğini oldukça fazla arttırmaktadır.

* TUZAKLI BARELDİR : Dış kısmında bulunan parça ilk kırmaya çalışma sırasında kopar ve düşer. Bu şekilde tutacak yer kalmazsa daha fazla kırılmaz. Ayrıca 4. pimden sonra tuzağı başladığı için kırıldıktan sonra kalan kısım küçük bir bölge olarak kalır, bu da tekrar tutup kırmayı çok zorlaştırır. Piyasadaki bazı tuzaklı bareller çok dışarıdan kırılır ve sonra yeniden kırılmalarını kolaylaştırır.

Ayrıca tuzaktan sonra kalan kısımdaki özel pimler sonradan açılmayı da zorlaştırır, diğer markaların aksine.

* MAYMUNCUKLA AÇILAMAZ : Ya hırsız maymuncukla açmaya çalışırsa? O da mümkün değil, barelin içindeki özel pim sistemi sayesinde  maymuncukla açılmaya karşı da tamamen korumalıdır. İçinde mantar başlı bir pim bulunur, bu pim özel yapısı sayesinde anahtar vurarak açılmayı önlemektedir. Ayrıca 7 sıra pimi ile diğer barellere göre çok daha yüksek güvenlik sağlamaktadır.

* DELİNMEYE KARŞI KORUNMALI : Peki kırmadılar delmeye çalıştılar ne olacak? Bu barel özel alaşımı sayesinde delmeye karşı da tamamen dayanıklı. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz mantar başlı pimi demirden yapılmıştır, prinçten yapılan diğer pimler kolayca delinirken bu pim delinmeye karşı dayanıklılığını arttırmaktadır.

* 69 mm boyutunda olan bu barel sayesinde gördüğünüz gibi tüm güvenlik önlemlerini almış olacaksınız. Normal standart 68 mm barellerin yerine kullanabilirsiniz. Şu anda Türkiye'nin en güvenli barellerinden olan bu ürünü sipariş vermekte gecikmeyin, çünkü güvenlik beklemeye gelmez.

* İçinden 3 adet anahtar çıkar.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor