Kale 164/SNC 68 mm sistem barel (3 anahtarlı) | Standart bareller | Bareller (Kapı göbeği) | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

43,66 TL
(KDV Dahil)
41,48 TL Havale Fiyatı
adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 1,31 TL
Kod :
164 SNC
Birim Ağırlığı :
253 gr
Koli içi adeti :
24
Boyu :
26-10-32 mm (68 mm)
Anahtar sayısı :
3

KALE 164/SNC 68 MM SATEN SİSTEM BAREL (3 ANAHTARLI)

SİSTEM BAREL, 3 ANAHTARLI

* Kale sistem barel bilyalı barel sistemi gibi nokta anahtarlıdır. Ekonomik olması için anahtar sayısı 3 e indirilmiştir ve birbirine uyma oranı azaltılmıştır. Eğer 5 anahtarlı bilyalı barel pahalı geliyorsa ve normal german barelden daha iyi bir barel istiyorsanız, bu ürün sizin için idealdir.

* Ürün saten renklidir.

* Kapınızdaki iki çeşit bareli de aynı anahtarla açma fırsatını da www.hirdavatfirsati.com olarak sunuyoruz. Eğer iki ürünü de aynı cins (german barel ve mandallı german barel; veya bilyalı barel ve mandallı bilyalı barel; veya aynı cins barelden 2 adet) alırsanız, bu iki barele master yaptırıyoruz ve bu sayede tek bir anahtar ile iki kilidinizi de açabiliyorsunuz. Yani artık 2 çeşit anahtar taşımanıza gerek kalmıyor. Bunun için master bölümüne girip, kaç adet master yaptırmak istediğinizi seçiyorsunuz. Örneğin 2 bareli önlü arkalı master yaptıracaksanız 4 adet master satın alıyorsunuz (tek taraflı master isterseniz 2 tane master alacaksınız, fakat evler için uygun değildir tabi ki bu, barelin içeriden de açılması gereklidir.). Bu master sistemi gerçekten çok kullanışlı bir sistem ve uzman ellerde yapıldığı için de hiçbir sorunla karşılaşılmıyor. Eğer master sistemi isterseniz 3 iş günü içerisinde siparişiniz hazırlanıp size gönderilecektir.

* Aşağıdaki videodan eski barelinizi yenisiyle nasıl değiştireceğinizi görebilirsiniz.

NOT : Eski barelinizi değiştiriyorsanız, barelinizin uzunluğunu ölçmeniz tavsiye edilir. En yaygın kullanılan boy 68 mm uzunluktur.

  • Gövde : MS 58 Pirinç. Parlatılmış. Standart profil. Delinmeye karşı 2 adet çelik pim takviyeli. (Opsiyonel: Saten nikel kaplamalı).
  • Anahtar : Pirinç. Nikel kaplamalı. Multikanallı.  Sistem. 3 adet
  • Anahtar Kombinasyonu : Bilgisayar teknolojisi. 
  • Yaylar : Fosfor Bronz
  • Pimler : MS 58 özel çekme pirinç.

     TS-EN 1303

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor