Doğanlar Topkapı olifka aynalı Kapı Kolu | Prinç kapı kolları | Kapı Kolları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

206,50 TL
(KDV Dahil)
196,18 TL Havale Fiyatı
takım
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 6,20 TL
Garanti süresi :
5 sene
Boyu :
Boy : 24.5 cm / En : 4 cm / Kol : 12.5 cm
Ağırlığı :
1.300 gr / takım
Renk :
Antik Füme
Hammaddesi :
1.Sınıf Pirinç

DOĞANLAR TOPKAPI ANTİK FÜME (ESKİTME) ODA KAPI KOLU

Doğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.

Özellikleri :

* Doğanlar Topkapı antik füme oda kapı kolu en son çıkan modellerden biridir; eskitme rengi ve işlemeleriyle klasik kapılara  uyum sağlamaktadır. Ayrıca tüm ahşap rengi, eskitme rengi ve benzeri kapılarda çok şık durmaktadır.

* Yeni çıkan Topkapı modeli kapı kolu diğerlerinden farklı bir ürün kullanmak isteyen ve kapısında şık bir görünüm isteyen tüm tüketiciler için bulunmaz bir kapı kolu çeşitidir.

*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf Makina Kimyanın prinç malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda prinç kullanılmadığı için kırılmaya karşı dayanıklılığı çok fazladır.

*Doğanlar Kapı Kollarında allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidalara yük binmesini engeller; böylece zamanla yerinden çıkması, elde kalması gibi sorunlar bulunmamaktadır.

*Doğanlar Kapı Kollarında en son model makineler ve 1.sınıf kaplama malzemesi kullanıldığı için kaplama kalitesi çok fazladır, böylece paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır.  

*Paslanmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı olması sebebiyle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yazlıklarda da kullanılması uygundur. Sadece tuz ruhu ve domestos gibi kimyasal maddeler kullanarak temizlenmemesi gerekmektedir.

*Tüm ürünler kalite kontrolden geçirildikten sonra paketlenmektedir.

Çeşitleri :

* Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)

* WC Kapı Kolu (Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kapı koludur. İçeride bulunan mandalı sayesinde anahtarların kaybolmasının önüne geçer ve kilitlemeyi kolaylaştırır. Asıl kullanım amacı güvenlik sebeplidir. Küçük bir çocuk veya yaşlı bir insan içeride kalırsa dışarıdan bozuk para veya tornavida ile müdahele edilebilir ve kapı açılabilir. WC kapı kolları için sağ ve sol kapı olması önemlidir, sipariş verilirken kapının dışarıdan hangi elle açıldığının söylenmesi gereklidir.)

* Yale Kapı Kolu (Dairelerin dış kapılarında kullanılan kapı kolu tipidir. Takım olarak kullanılabildiği gibi tek taraflı olarak da kullanılabilmektedir. Kapının dışarısında topuz veya çekme bulunuyorsa tek taraflı olarak kullanılmalıdır. Tek taraf kullanılacağı zaman kapının iç tarafından hangi elle açıldığının bilgisi verilmelidir.) 

NOT : Kapı kolunuzu satın aldıktan sonra kapının duvara çarpmasını önlemek için size uygun olan tip kapı tamponu da almanızı tavsiye ederiz. Duvara çarpan kapılar hem kapı kolunu bozar hem de duvarın boyasını bozar.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor