Mekappa Kaminox inox duvar tipi camlı davlumbaz | Davlumbazlar | Ankastre ürünler | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
42%
708,00 TL
413,00 TL
(KDV Dahil)
392,35 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 12,39 TL
Renk :
Inox
Ölçüsü :
60 cm
Montaj :
Dahil
Nakliye :
Dahil
Markası :
MEKAPPA

KAMİNOX DUVAR TİPİ CAMLI DAVLUMBAZ : (CL10N-60X 4HPB )

* İZMİR DIŞINA SATIŞ YAPMAMAKTAYIZ BU ÜRÜNLERİ, GELİP MAĞAZAMIZDAN ALABİLİRSİNİZ, ŞEHİR DIŞINA SEVKİYATIMIZ BULUNMAMAKTADIR.

* Kampanyada olan bu davlumbazın normal fiyatı 850 tl olan bu ürün www.hirdavatfirsati.com da size özel olarak sadece bu fiyata gelmektedir. Hem de KDV DAHİL olarak.

* Öncelikle Mekappa ürünleriyle ilgili bilgi vermek istiyoruz size, çünkü çoğu müşterimizde neden daha bilindik markalar almayalım gibi bir yaklaşım var. Daha kaliteli olmaları gerekir, çünkü daha pahalılar diye düşünüyor çoğu kimse. Size kesinlikle garanti veriyoruz ki MEKAPPA markalı ürünleri alırsanız, vereceğiniz para karşılığındaki en iyi ürünü alacaksınız.

* %100 yerli üretim olan MEKAPPA markalı ürünler ISO9001 kalite belgesine sahip olan fabrikalarda üretilmektedir ve CE belgesine sahiptirler. Bunun yanı sıra 30 'dan fazla ülkeye ihracatı yapılmaktadır ve Türkiye'nin tüm bölgelerinde yaygın servis ağı vardır. Hangi bölgede olursanız olun montaj dahil olan ürünlerde 3 iş günü  içerisinde ürününüz montaj yapılacaktır.

* Umarız ikna olmuşsunuz, MEKAPPA markalı tüm ürünlerimize montaj ve nakliye dahildir. Ürün özellikleri :

    a) 60 cm ölçüsünde ve 600 m3 çekim gücüne sahip olan bu ürün kalitesi ve ekonomik fiyatlarıyla çok uygun bir seçimdir. Perakende fiyatı 435 tl değerinde olan bu ürün www.hirdavatfirsati.com 'a özel kampanyası ile gerçekten çok uygun bir fiyata gelmektedir. Diğer markalarda 1.200 tl ye kadar satılan bu tip davlumbazlardan kalite ve çekim gücü olarak hiçbir eksiği bulunmamaktadır. Bu fiyata gerçekten inanılmaz bir fırsattır.

    b) Diğer özellikleri :      

 * Duvar Tipi Davlumbaz    c) Teknik çizim için ürün resimlerine girebilirsiniz.  

* PB (Mekanik) kumandalı

* 3 hız Kademesi

* 2x20W 12V halojen aydınlatma

* 120 / 150 mm baca çıkışı

* Alüminyum filtre

 

Önemli Not : Ürünlerin hepsi yeni yapılan mutfaklar içindir. Yerlerinin bu ürünlere göre bırakılmış olması gerekmektedir. Eski aspiratörlerinizin yerine bu ürünleri alamazsınız, çünkü yeriniz uygun olmaz ve montaj yapılamaz. Lütfen sipariş verirken bu önemli konuyu unutmayın.

Önemli Not : Ürünün montaj hizmeti dahil değildir.
 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor