Ne-ad Aras gümüş elektrik anahtarı çeşitleri | Elektrik Anahtarları | Hırdavat & Yapı Market | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
33%
10,62 TL
7,08 TL
(KDV Dahil)
6,73 TL Havale Fiyatı
Stokta Yok
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,21 TL
Marka :
Ne-Ad
Rengi :
İnox

NE-AD ARAS GÜMÜŞ ELEKTRİK ANAHTARI ÇEŞİTLERİ

* Ne-ad markalı ürünler 1978 yılından beri elektrik malzemeleri piyasasında iyi kalitesi ve uygun fiyatlarıyla en plana çıkmıştır. Elektrikli anahtarları alanına da çok güçlü bir giriş yapan Mutlusan çok şık çeşitleri ve diğer markalarda çok daha pahalı olan bu ürünleri daha alınabilir fiyatlarla satmasıyla önemli bir pazar payına sahip olmuştur. Şimdi de Ne-ad elektrik anahtarları online satışı için www.hirdavatfirsati.com online satış sitesini seçmiştir. Tüm çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz.

* Ne-ad aras gümüş elektrik anahtarı çok uygun fiyatları ve kalitesiyle evleriniz için çok uygun bir seçimdir. İnox rengiyle modern bir tarz sunmaktadır. Inox rengin genel olarak kullanıldığı kapı kolları, kulplar, ankastre ürünler vs. ile mükemmel bir uyum sağladığı için en çok tercih edilen ve tavsiye ettiğimiz modeldir.

* Tekli anahtar, komitatör, vavien, komitatör vavien, light, dimmer, topraklı priz, telefon prizi, data prizi, TV prizi gibi tüm çeşitleri bulunmaktadır. Lütfen elektrikçinizle görüştükten sonra bu çeşitlerin hangisinden kaç adet seçeceğinizi tam olarak sipariş vermeniz gerekmektedir. Tarafınıza özel olarak gönderileceği için iade şansı bulunmamaktadır.

* Seçeneklerin arasında bulunmayan bir çeşit olursa tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor