Mutlusan CANDELA METALİK antik altın elektrik anahtarı | Elektrik Anahtarları | Hırdavat & Yapı Market | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

9,38 TL
(KDV Dahil)
8,91 TL Havale Fiyatı
Stokta Yok
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,28 TL
Rengi :
Antik altın
Marka :
Mutlusan

MUTLUSAN ELİTRA METALİK ANTİK ALTIN ELEKTRİK ANAHTARI ÇEŞİTLERİ

* Mutlusan markalı ürünler 1983 yılından beri elektrik malzemeleri piyasasında iyi kalitesi ve uygun fiyatlarıyla en plana çıkmıştır. Elektrikli anahtarları alanına da çok güçlü bir giriş yapan Mutlusan çok şık çeşitleri ve diğer markalarda çok daha pahalı olan bu ürünleri daha alınabilir fiyatlarla satmasıyla önemli bir pazar payına sahip olmuştur. Şimdi de Mutlusan elektrik anahtarları online satışı için www.hirdavatfirsati.com online satış sitesini seçmiştir. Tüm çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz.

* Elitra metalik antik altın elektrik anahtarı çok uygun fiyatları ve kalitesiyle evleriniz için çok uygun bir seçimdir. Altın sarısı rengiyle klas bir tarz sunmaktadır.

* Tekli anahtar, komitatör, vavien, komitatör vavien, light, dimmer, topraklı priz, telefon prizi, data prizi, TV prizi gibi tüm çeşitleri bulunmaktadır. Lütfen elektrikçinizle görüştükten sonra bu çeşitlerin hangisinden kaç adet seçeceğinizi tam olarak sipariş vermeniz gerekmektedir. Tarafınıza özel olarak gönderileceği için iade şansı bulunmamaktadır.

* Seçeneklerin arasında bulunmayan bir çeşit olursa tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor