Ne-ad AHŞAP görünümlü kayın elektrik anahtarı | Elektrik Anahtarları | Hırdavat & Yapı Market | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

9,26 TL
(KDV Dahil)
8,80 TL Havale Fiyatı
Stokta Yok
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,28 TL
Marka :
Ne-Ad
Rengi :
Kayın ahşap

NE-AD ARAS AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ KAYIN ELEKTRİK ANAHTARI ÇEŞİTLERİ

* Ne-ad markalı ürünler 1978 yılından beri elektrik malzemeleri piyasasında iyi kalitesi ve uygun fiyatlarıyla en plana çıkmıştır. Elektrikli anahtarları alanına da çok güçlü bir giriş yapan Mutlusan çok şık çeşitleri ve diğer markalarda çok daha pahalı olan bu ürünleri daha alınabilir fiyatlarla satmasıyla önemli bir pazar payına sahip olmuştur. Şimdi de Ne-ad elektrik anahtarları online satışı için www.hirdavatfirsati.com online satış sitesini seçmiştir. Tüm çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz.

* Aras ahşap serisi elektrik anahtarı çok uygun fiyatları ve kalitesiyle evleriniz için çok uygun bir seçimdir. Ahşabın verdiği havayı çok daha uygun fiyatlarla yakalayabilirsiniz.

* Tekli anahtar, komitatör, vavien, komitatör vavien, light, dimmer, topraklı priz, telefon prizi, data prizi, TV prizi gibi tüm çeşitleri bulunmaktadır. Lütfen elektrikçinizle görüştükten sonra bu çeşitlerin hangisinden kaç adet seçeceğinizi tam olarak sipariş vermeniz gerekmektedir. Tarafınıza özel olarak gönderileceği için iade şansı bulunmamaktadır.

* Seçeneklerin arasında bulunmayan bir çeşit olursa tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor