Kale lüks seri ofis tipi şifreli giriş kapı kilidi ve kolu | Kart ve şifreyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

1.357,00 TL
(KDV Dahil)
1.289,15 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 40,71 TL

KALE LÜKS SERİ OFİS TİPİ ŞİFRELİ KİLİT VE KOLU ( KDL-040/87-H244 )

* Kale Kilit in bu yeni lüks serisi ofisler için çok kullanışlı ve rakip ürünlere oranla çok uygun fiyatlı bu seri de Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da satılmaya başlanmıştır. 

* Yeni yapılan kapılarda kullanılabileceği gibi, eski kapılarınızdaki kilitlerinizin yerine de kullanılabilen bu şifreli sistem ürün hem kilidini hem de kolunu içeren bir setten oluşmaktadır. 

* Kullanım Kolaylığı ve Açılış Hızı :

Bu kilitler, şifrenizi girdiğinizde saliseler içinde açılır, sizin müdahalenize gerek kalmadan otomatik olarak veya elektronik buton ile içeriden kilitlenebilir.

*  Şifre kullanımı :

Kendi belirlediğiniz şifreler ile sınırsız sayıda kilidi kontrol edebilirsiniz. Çok sayıda anahtar taşıma zorunluluğunuz ortadan kalkar.

* Sesli & Sessiz Kullanım :

Tercihlerinize göre giriş çıkışlarda sesli / sessiz açılış seçeneklerini kullanabilirsiniz.

* Gördüğünüz gibi yeni nesil bu kilitler fiyatına oranla gerçekten çok önemli özelliklere sahiptir ve Kale Kilit güvencesiyle satılmaktadır. Artık ofis kapılarınızda çok şık durarak ofisinize prestij katacak olan ve aynı zamanda hayatı sizin için kolaylaştırarak güvenliğinizi arttıracak olan bu ürünleri çok kolay bir şekilde sitemizden almanız mümkündür. Tanıtım fiyatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

* Teknik özelliklerini fotoğraf galerisinde bulabilirsiniz.

* Bu ürünler tarafınıza özel olarak gönderileceği için iade alma şansımız bulunmamaktadır, bu sebeple lütfen teknik çizimlerini ve özelliklerini çok iyi okuyarak sipariş veriniz.

* Sağ ve sol kapıya göre farklılık göstermektedir. O yüzden sipariş sırasında yönünü seçmeniz gerekmektedir. Eğer Kapınızı dışarıdan açarken SOL elle kapıyı açıyorsanız (menteşe soldaysa) SOL sipariş vermelisiniz, eğer kapınızı dışarıdan açarken SAĞ elle açıyorsanız (menteşeler sağdaysa) SAĞ sipariş vermelisiniz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor