Marelli alarmlı bisiklet kilidi (alarmlı asma kilit) | Bisiklet kilitleri | Kilitler | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

94,40 TL
(KDV Dahil)
89,68 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 2,83 TL

MARELLİ ALARMLI BİSİKLET & MOTORSİKLET KİLİDİ

Marelli alarmlı asma kilit ailesinin 3. Üyesi olan Marelli alarmlı bisiklet ve motorsiklet kilidi sayesinde artık bisikletlerinizin ve motorsikletlerinizin çalınma ihtimalini çok aza indirebilirsiniz, hem de çok uygun fiyatlarla.
 
Marelli alarmlı kilit sayesinde bisikletinizi çalmaya çalışacak olan hırsızlar büyük bir şokla karşılaşacak ve çıkan çok güçlü sesle kaçmaktan başka bir şansları kalmayacaktır. 
 
Tüm detayların düşünüldüğü ürünümüzü videoda görebileceğiniz gibi bisiklet kadranına monte ederek sabit bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede bisikletinizde ürünü koyabileceğiniz bir yer olmasa bile ürün her zaman bisikletinizle birlikte sizi rahatsız etmeyecek şekilde kullanılabilir. Hareket halindeyken bisikletin yan tarafına sabitlenmiş durumdayken anahtarı da çıkmaz ve bu sayede anahtarını nereye koyacağım derdiniz de olmaz. 
 
Daha sonra bisikletin yanından ayrılırken kancasını tekerlekten geçirirsiniz ve alarm modunda kullanabilirsiniz. Diğer alarmlı kilitlerimizde olduğu gibi bu üründe de ilk temasta alarmın çalmama özelliği vardır, yani önce 3 kere bip sesi çıkararak uyarıda bulunur. Eğer temas devam eder ve kilit açmaya çalışılırsa 110 desibel gücündeki alarmı çalmaya başlar. Hırsızın kaçması halinde 20 saniye sonra alarm susar. Fakat geri gelip tekrar kurcalaması halinde yine alarm çalmaya başlar. Bu sayede hem tam güvenlik sağlarken hem de alarmın gereksiz çalması engellenmiş  olur ve pil tasarrufu da sağlar. 
 
Bisikletler ve motorsikletler için olan en güzel özelliği ve geleneksel bisiklet kilitlerinden farkı bisikleti kaldırıp götürmeye çalışanlara karşı da etkili olmasıdır. Sallandıkça da öttüğü için herkesin dikkatini çeker ve kimse bisikletinizi kaldırıp götürmeye cesaret edemez.
 
Ürünü bu şekilde kadrana bağlı olarak kullanmak zorunda da değilsiniz. Bir zincirle ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca uzun kancası sayesinde bisikletinizi herhangi bir demire de gidonundan bağlayabilirsiniz. Size çok önemli kullanım olanakları sunan yapısıyla gözünüz arkada kalmadan bisikletinizi ve motorsikletinizi kullanabilirsiniz artık. 
 
İçinden yedek pilleri de çıkmaktadır ve farklı oval anahtar yapısı sayesinde anahtar uydurulması veya anahtarının kopyalanması imkansıza yakındır. 
 
Sudan etkilenmeyen alarmlı asma kilitlerimizi dış mekanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
Milyarlık ürünlerinizi dandik kilitlerle korumayı bırakın ve piyasadaki en kaliteli marka olan Marelli güvencesiyle bisikletlerinizi ve motorsikletlerinizi koruyun.
 
Yurt genelinde vereceğimiz bayiliklerden faydalanmak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz : www.hirdavatfirsati.com  0232 459 80 72

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor