Nurcan saten nikel oda kapı kolu | Alüminyum kapı kolları | Kapı Kolları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

17,70 TL
(KDV Dahil)
16,82 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,53 TL
Hammaddesi :
Alüminyum ve sac
Rengi :
Saten nikel
Modeli :
Aynalı

NURCAN SATEN NİKEL KAPI KOLU

* En son çıkan bu model kapı kolu hem mobilyacılar hem de son kullanıcılar için çok iyi bir seçimdir. Klasik modellerden ve aynalardan sıkılanlar için gerçekten mükemmel bir kapı kolu. Fiyatları benzer modellere göre göre yarı yarıya daha ucuz ve görünümü benzer fiyatlara göre çok daha şık. Tutma yeri de çok ergonomik olan bu model, aynasının da çok modern ve değişik görünümü sayesinde kapılarınızın çok daha kaliteli durmasını sağlayacak. Tanıtım fiyatıyla yine ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış mağazamızda, kaçırmayın...

* Ayna Sac, Kol alüminyumdur.

* Renk : Saten nikel

Çeşitleri :

* Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)

* WC Kapı Kolu (Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kapı koludur. İçeride bulunan mandalı sayesinde anahtarların kaybolmasının önüne geçer ve kilitlemeyi kolaylaştırır. Asıl kullanım amacı güvenlik sebeplidir. Küçük bir çocuk veya yaşlı bir insan içeride kalırsa dışarıdan bozuk para veya tornavida ile müdahele edilebilir ve kapı açılabilir. WC kapı kolları için sağ ve sol kapı olması önemlidir, sipariş verilirken kapının dışarıdan hangi elle açıldığının söylenmesi gereklidir.)

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor