Yale P124W beyaz sürgülü pencere ve kayar (sürme) kapı kilidi | Güvenlik ürünleri | El aletleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

64,90 TL
(KDV Dahil)
61,66 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 1,95 TL

YALE BEYAZ KAYAN / SÜRME KAPI VE PENCERELER İÇİN KİLİT VE SÜRGÜ

SİSTEMİ

 

* Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızlar sıklıkla evlere giriyor, bu sebeple evinizde önlem almanız gereken ilk yerler bu noktalardır.

* Yale sürma kapı kilidi burada devreye girmektedir, üstten takılan bu ürün hırsızlar pencerenin veya kapının kilidini açsa dahi içeriye girmelerini zorlaştıracaktır.

* Sürme kapılar için çok kullanışlı ve uygun bir seçimdir. Anahtarlı olduğu için herhangi bir şekilde açılma şansı yoktur.

* Şimdi Türkiye'de ilk defa yapılan Yale sürme kapı kilidi yine Türkiye'de online olarak ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizde satışa sunulmuştur. Normalde 35,00 tl ye satılması gereken bu ürün tanıtım fiyatıyla sizlere sunulmaktadır.

* Ürünün hammaddesi zamak ve çeliktir, piyasada bulunan plastik ürünler ucuz fiyatlarına karşılık kolaylıkla kırılmaktadır. Bu ürün ise kırılmaya karşı dayanıklıdır.

* Benim evim 3. katta bana gerekmez demeyin, hırsızlar 5.kata kadar rahatlıkla tırmanabiliyorlar; çünkü biliyorlar ki evlere girmenin en kolay yolu bu alüminyum pencere ve kapılar. O yüzden önleminizi alın önceden.

* Sırf hırsızlarla da alakalı değildir bu ürünün kullanımı, çocuklarınızı korumanın en kolay ve güvenli yolu da bu ürünü takmak.Bildiğiniz gibi yaramazların en büyük eğlencesi kapı ve pencereleri açmaya çalışmak. Bu ürünü takarsanız kapı ve pencerelerinizi açamazlar.Bizce bu özelliği hırsızlara karşı korumadan çok daha önemli bir özellik, çünkü daha kıymetli bir varlığımız yok korumak için. 

* Fiyat, 1 adet için kampanyalı fiyatıdır.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor