Marelli magic parmak izli ve cep telefonuyla açılan kilit (kapı göbeği, bareli, silindiri) | Parmak iziyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
28%
9.600,00 TL
6.960,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 139,20 TL

MARELLİ MAGİC PARMAK İZLİ VE CEP TELEFONUYLA AÇILAN KAPI GÖBEĞİ (KAPI SİLİNDİRİ, KAPI BARELİ)

 

* Sektörde çığır açan bu yeni ürün Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da! Marelli kalitesi ve güvencesiyle satılan bu ürün yine ithalatçısından en uygun fiyatlarla size sunuluyor. Kısa sürecek kampanyamız süresince 3 ADET KART, 3 ADET DURACELL PİL ve 1 ADET AĞZI AÇIK YALE ROZET (bu ürünle çelik kapınız çok daha güvenli olacak) bedelsiz olarak size gönderilecektir. Bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. 

 

EN GÜVENLİ  +  EN İYİ FİYAT / PERFORMANSLI + EN UZUN ÖMÜRLÜ PARMAK İZLİ ÇELİK KAPI KİLİDİ 

 

* EN GÜVENLİ : Niye en güvenli? 

1. Anahtar deliği yok : Anahtar deliği olmadığı için diğer parmak izli kilitlerin aksine maymuncukla açılma şansı yoktur. Hiçbir kilitte bu özellik yoktur. Güvenliğinizi %20 oranında arttırır bu özellik. 

2. Kırılmaya karşı dayanıklı : Hırsızların en çok kullandığı yöntem olan bareli kırarak açmaya karşı diğer tüm parmak izli bareller dayanıksızdır ve kolayca kırılabilir. Fakat Marelli MAGIC parmak izli barel özel yapısıyla kırılmaya karşı ÇOK DAYANIKLIDIR. (Aşağıda videosunu da bulabilirsiniz, hunharca vurarak kırmaya çalışan kişi kapıyı kırıyor fakat ürünü kıramıyor). Ayrıca özel çelik rozeti de bu dayanıklılığı iyice arttırıyor. Güvenliğinizi %40 oranında arttırır bu özellik.

3. Biometrik parmak izi ünitesi : Mekanik olarak açılma şansı yok onu anladık, peki elektronik olarak açılamaz mı? O da mümkün değil, çünkü diğer parmak izli barellerin parmak izi üniteleri Çin'den gelirken, bu üründe özel olarak İsviçre'den geliyor parmak izi ünitesi. Devlet bankalarında dahi kullanılan bu ünite sadece biometrik parmak izi okur, yani canlı olmayan parmak izi açamaz ürünü, parmak izinizi kopyalayıp açma şansları yok yani. Ayrıca parmak izi okuma hızı, doğruluğu ve uymama oranı da diğer tüm parmak izli kilitlerden çok daha fazladır. Bu özelliği ile birlikte normal bir barele göre %80 daha güvenlidir. 

 

* EN İYİ FİYAT - PERFORMANSLI : Niye en iyi fiyat performanslı?

1. Bazı markaların yarı fiyatına satılıyor : Sırf daha fazla bilindikleri düşünüldüğü için bazı markalar Marelli MAGIC parmak izli barelin 2 katı fiyatına satılmaktadır. Fakat bu fiyat farkı kesinlikle kalite farkı olarak düşünülmemelidir. Çok çalışanları olduğu için genel maliyetleri daha yüksek olduğu için, marka bedelini üzerine ekledikleri için bu şekilde bir satış stratejisi sürdürmektedirler. Fakat Marelli MAGIC düşük kâr oranlarıyla piyasada yayılmaya çalıştığı için böyle bir fark doğmaktadır. Fakat bu farkın tersine Marelli MAGIC onlardan çok daha güvenli (yukarıda sebeplerini açıkladık) ve çok daha uzun ömürlüdür (aşağıda sebeplerini açıklayacağız). Yani aynı fiyatta dahi Marelli markası tercih edilmesi gerekirken, şu an için büyük bir fiyat avantajı da sunmaktadır. (Fakat acele edin, çünkü marka gitgide biliniyor ve diğer markalara yaklaşıyor. Bu kampanyalı fiyatlar yakında onlara yaklaşacak.)

2. Bazı markaların %30 fazla fiyatına satılıyor : Bazı çinli firmalar da ürünü kopyalamaya çalışmışlar ve piyasada daha ucuz fiyatlarla satılmaya başlamışlardır. Fakat Marelli MAGIC 10 senedir bu modeli üretmektedir ve her sene hataları görüp onları gidererek kendini geliştirmektedir. Diğer firmalar ise kopyalamaya çalıştıkları için daha yolun çok başındalar ve sürekli kalite sorunları görülmektedir. Niye onları almamalısınız? 1. Böyle bir elektronik kilitte bu risk alınmaz, yine çok düşük fiyatlar değil, bozulduğu zaman kapınızdan hırsızların girmesine veya sizin kapıda kalmanıza yol açabilir. (Marelli'de bu sorunların ikisi de olmaz, çünkü güvenlik üst düzeydedir ve sizin kapıda kalmamanız için yedek usb anahtar sistemi vardır.) 2. Bu kilitler bugün var, yarın yoktur. Yani karşınızda bir muhatap bulmanız çok zordur, fakat Marelli markası 20 senedir piyasadadır, 10 senedir de bu ürünün satışı yapılmaktadır. 3. Basit anahtar deliği bulunan bu ürünlerde, hırsızlar çok kolay bir şekilde kapınızı açabilirler. Çünkü güvenlik bu ürünlerde ilk sırada değildir.

Sonuç olarak daha pahalı ve daha ucuz ürünler var, ama KESİNLİKLE verdiğiniz FİYATTAN çok daha fazla verim alacağınıza GARANTİ VERİYORUZ!

 

* EN UZUN ÖMÜRLÜ : Niye en uzun ömürlü? 

1. Çünkü kilidi otomatik döndürmeye çalışmaz : Piyasadaki bazı ürünler parmak izini gösterince kendi otomatik olarak açıp kilitlemektedir. Fakat çelik kapılar maalesef çoğunlukla dengesiz monte edildiği ve zamanla yerinden oynadığı için kilitler kasıntılı çalışmaktadır. Bu da sürekli onu açıp kapamaya çalışan ürünlerin bir süre sonra bozulmasına yol açmaktadır. Kapı çok dengeli olsa ve kilit rahat bile çalışsa, şöyle düşünün bir ürün sürekli bir kilidi açmaya çalışıyor ve bu da motoru yoruyor, halbuki diğer üründe sadece ihtiyacınız oldukça çevirip açıyorsunuz. Motorların yıpranma payını düşündüğünüzde KULLANIM ÖMRÜ OLARAK %80 daha fazla gider Marelli MAGIC parmak izli barel. Ayrıca pil sarfiyatı 2 katından fazla olur diğer ürünlerde. Bu da maliyet olarak zaten uygun olan maliyetini uzun vadede çok daha fazla olarak düşürür.

2. Marelli sürekli kendini geliştiriyor : Videolardan da görebileceğiniz gibi 10 senedir her seride yeni versiyon gelmiştir, şu an 5. versiyonu olan ürünün her yeni gelen ürünü bir öncekine göre daha gelişmiştir ve bu da kullanım ömrünü çok arttırmıştır. Diğer firmalar gibi bir kere yapıp yıllarca onu satmamaktadır ve 10 senedir sürekli eksiklerini giderip kullanım ömrünü bu sayede arttırmıştır. Kalite olarak şu anda en üst düzeyde bulunmaktadır. 

3. Parmak izi ünitesi ürünün üzerinde : Diğer ürünlerde parmak izi ünitesi barelden bağımsızdır ve vidayla tutturulmaktadır duvara. Yani gelen herhangi biri kolayca ürünü çıkarıp çalabilir. Bu ürünün en pahalı kısmı olan parmak izi ünitesi yedek olarak almaya kalktığınızda Marelli MAGIC 'ten daha pahalı fiyata gelir zaten. Fakat Marelli'nin ürününde parmak izi ünitesi üzerinde olduğu için çalınma şansı yoktur ve bu da çok daha uzun ömürlü olarak kullanmanızı sağlar.

 

* 10 seneyi geçkin süredir satılan ve kalitesini kanıtlayan Marelli MAGIC parmak izli barelin YENİ VERSİYONU gelmiştir. Ve ürün tamamen geliştirilmiştir

 

* Piyasada satılan benzeri ürünlerden çok daha eskiden beri piyasada olan ve 20 senedir Türkiye'de olan Marelli markasının güvencesiyle satılan bu ürünle birlikte özel KORUYUCULU saten yale ağızlı çelik rozeti de HEDİYE OLARAK verilmektedir. Sadece firmamıza özel olarak yapılan bu yale ağızlı çelik rozet sayesinde kırılmaya karşı da korumalı olacak olan ürünümüz çok daha güvenli olmaktadır. Lütfen orjinal olan ürünümüzü ve önümüzdeki yıllarda da muhatap olarak bulabileceğiniz firmamızı başka ürünlerle karşılaştırmayınız.

 

* 5.versiyonu gelen Marelli MAGIC parmak izli barel artık KARTLA da açılabilmektedir. Bu da büyük bir kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Diğer hiçbir parmak izli üründe bu özellik yoktur, özellikle çocuk ve yaşlı kişilerin parmak izleri belirgin olmadığı için çok önemli bir yeniliktir bu. Bu sebeple kullanımınızı çok rahatlatacak bu kartla kullanım sayesinde artık tüm aile üyeleri kapınızdan rahatça girebilecektir. Ürünle birlikte 3 adet KART BEDELSİZ OLARAK gönderilmektedir. Eğer ekstra kart isterseniz tarafımızla iletişime geçerek ürünü alabilirsiniz. 

 

* Ürün uzaktan kumanda ile de açılabilmektedir ve opsiyonel olarak kumanda da satın alabilirsiniz. Bunun için de tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

* Bu üründe dışta kalan kısım çok ergonomiktir ve parmak izi okuma kısmı yine İsviçre'den geldiği için parmağınızı okuma hızı ve doğruluğu çok yüksektir. Yeni üründe parmağınızı koyacağınız yer belli olduğu için kullanımı çok kolaylaşmıştır. 

 

* Bunun yanı sıra şimdiye kadar hiçbir müşterimizin başına gelmemesine rağmen, bazı tüketicilerin aklına gelen dışarıdan ürünü alabilirler mi sorunu bu üründe imkansız hale gelmiş, çünkü ürünün dış kısmı sabittir. Tüm diğer parmak izli kilitlerde parmak izi ünitesi dışardadır ve herkes gelip o ÇOK PAHALI üniteyi alabilir ve başka bir üründe kullanabilir. Bu sebeple çalınamayacak tek ürün Marelli MAGIC parmak izli bareldir şu anda. 

 

* Ayrıca anahtar deliği olmayan bu ürün, EN GÜVENLİ parmak izli çelik kapı kilididir. Çünkü diğer ürünleri maymuncukla kolayca açabilirken, hırsızların Marelli MAGIC parmak izli barelde doğal olarak öyle bir şansı yoktur. Ayrıca aşağıda videosunu görebileceğiniz gibi ürün kırılmaya karşı da çok dayanıklıdır. Yani hırsızların eve girmekte en çok kullandığı 2 yöntemi de olabildiğince zorlaştırmaktadır. Konforunuzun yanısıra GÜVENLİĞİNİZİ de sağlayacaksınız artık!

 

* Aklınıza anahtar deliği yok ya ürünün motoru bozulursa ve kapıda kalırsam diye bir konu gelebilir. Marelli bu konuyu da düşünmüş ve bu ihtimali imkansıza indirmek için USB yedek anahtar sistemini kullanmıştır. Bu sistemde ürünün motoruna bir hasar gelirse, içindeki pili çıkartıp ön tarafına USB ile takacağınız bir harici batarya bağlıyorsunuz. Sonra da kayıtlı cep telefonu ile kapınızı açabiliyorsunuz. Bu USB yedek anahtar sisteminde kullanılan motor normalde kullanılmadığı için de bozulma şansı olmuyor ve yedek motor devreye giriyor. Yani bu ürünle hem anahtar deliği olmadığı için güvenlik altına giriyorsunuz, hem de yedek anahtar sistemi sayesinde kapıda kalma şansınızı bitiriyorsunuz. Aşağıda bu özelliği gösteren videoyu da bulabilirsiniz.

 

* Yeni üründe artık iç tarafta zamak malzemeden kaliteli tutamağı vardır ve kullanımı çok kolaydır. 

 

* Cep telefonuyla açılabilen ürünün bu inanılmaz kullanım kolaylığının yanı sıra, cep telefonuyla açıldığı zaman açılma kayıtlarını görme, belirli kişilere sadece belli zaman dilimlerinde kilidi açabilme izni verme gibi bir çok önemli özelliğini aplikasyonunda bulabilirsiniz. Cep telefonu acil durumlarda kullanmak içindir. Fakat aplikasyonla kullanılabilmesi ileride bir çok gelişmeye açık olmasını ve sürekli güncellenerek ürününüze yeni özellikler getirmesinin önünü açmaktadır.

 

* Ürünün pil durumunu da artık aplikasyondan ve ürünün dijital ekranından takip edebileceğiniz için pilleri değiştirme zamanınızı kaçırmanıza da imkan yoktur. Her yerde bulunabilen 3 adet ince kalem pille çalışan ürüne iyi kaliteli pil takarak uzun süre kullanabilirsiniz. 

 

* Ürüne eklenen dijital ekranı sayesinde hangi işlemi yaptığınızı kolaylıkla görebileceksiniz ve ürünü çok daha rahat kullanacaksınız.

 

* Artık anahtar taşıma derdine son veren bu ürün ile kapılarınızda anahtar arama, içeride anahtarı unutma gibi tüm sorunlarınız sona erecek ve gerçek konforu yaşayacaksınız. 

 

* Yeni üründe artık kapınız kalın dahi olsa bu ürünü kullanabileceksiniz, çünkü boyu ayarlanabiliyor. Yani tüm kapılarınızdaki barelleriniz yerine bu ürünü takarak anında parmak izli sisteme geçmiş olursunuz. Montajı 10 dakikada kendi başınıza yapabileceğiniz bu ürünle diğer ürünler gibi kapıda bir tadilat yapmanıza gerek kalmayacak, hiçbir şekilde servis ücreti ödemeniz gerekmeyecektir. 

 

* Benzeri ürünleri ÇOK DAHA YÜKSEK FİYATLARLA satılırken bu ürün çok önemli bir maliyet avantajı sağlamaktadır. 

 

* Hiçbir elektrik tertibatı gerektirmez, pille çalışır. Ayrıca motorlu bir ürün olmadığı için pil sarfiyatı çok azdır.  Pil bitmeden önce sinyal verdiği için önceden haberiniz olur, yani pili bittiği için kapıda kalma şansınız olmaz. 

 

* Marelli Magic parmak izli barelin en önemli özelliği diğer ürünlerin aksine DÜNYANIN EN ÜNLÜ VE İYİ PARMAK İZİ ÜNİTESİNİ kullanmasıdır. İsviçre'den ithal gelen bu parmak izi ünitesi 10.000.000 kez kullanım testinden geçmiştir. Diğer ürünlerin parmak izi ünitelerinde parmağı okumama, başka parmakları okuma vb bir çok sıkıntı olurken, Marelli parmak izli barelin ünitesi çok hassas ve uzun ömürlüdür.

 

* 100 kişiye kadar parmak izi tanıtma özelliği sayesinde ofislerde ve fabrikalarda dahi elektronik girişe çok kolay geçebilirsiniz. 

 

* Kapınızda tadilat yaptırmadan parmak izli sisteme geçmenin en kolay yolu olan Marelli parmak izli barel tüm herkesin yeni tercihi olmuştur.

 

* Güvenlik açısından da çok iyi olan bu bareli yabancı bir parmak iziyle açmak mümkün değildir, yani normal barellerde yaşanan anahtar uyma vs gibi sorunların olmasın mümkün değildir. 

 

* Silindiri prinç malzemedendir ve çok kuvvetlidir. 

 

* Zaten çok kullanışlı olan bu ürüne artık yeni bir SÜPER özellik daha eklendi. Artık MARELLI WIFI BLUETOOTH MODÜLÜ de satın alarak kilidinizi Dünya'nın neresinde olursanız olun açabileceksiniz. Tek yapmanız gereken bu modülü modeminize bağlamak ve kilidinizle eşleştirmek. Bluetooth yoluyla kilitle haberleşen bu modül, aplikasyondan açma düğmesine bastığınız anda kilidi açacak ve kapınızdaki arkadaşınız evinize girebilecek. Wifi Modülü 'nü ilgili ürünlerde bulabilir ya da bu linkten inceleyebilirsiniz : Wifi Modülü

 

* NOT : Ürün çelik kapılar için özellikle uygundur, alüminyum ve ahşap kapılarda kullanılan kilitler dar olabildiği için kapının dışında kalan parçanın kasaya sürtme ihtimali vardır. Kapınızdaki kilidin kol delik yerinden kasaya olan mesafesinin minimum 45 mm olması gerekiyor bu ürünü kullanabilmek için. 

 

* ÖNEMLİ NOT : Ürünün pilleri daha uzun gidebilmesine rağmen, HER SENE DEĞİŞTİRMENİZİ rica ederiz. Pil bitmesine yakın ürünün çalışmasını ve sistemini bozabilmektedir. Uzun vadeli kullanım için buna dikkat etmenizi rica ederiz.

 

ÖNEMLİ NOT : Lütfen ürünü alır almaz cep telefonunuza da tanıtınız, hem herhangi bir durumda yedek anahtar gibi işlev görerek kapınızı açmanızı sağlar, hem de ana kullanıcı parmak izinde bir sorun olduğunda ürünü resetlemek için ihtiyacınız olur. 

 

* NOT : Ürün denize yakın yerlerde dış mekanda kullanım için uygun değildir. Deniz havası devrelerine zarar vermektedir.

 

* Ürünle ilgili kullanıcı yorumu için tıklayınız : http://hirdavatfirsati.blogspot.com.tr/2016/07/marelli-magic-parmak-izli-celik-kap.html

 

* Teknik özellikleri :

 

Güvenlik Düzeyi : Üst düzey
Cep telefonuyla açılma : Evet
Parmak iziyle açılma : Evet
Uzaktan kumandayla açılma : Evet
Ana kullanıcı sayısı : 3
Parmak izi tanıtma sayısı : 999
Uzaktan kumanda tanıtma sayısı : 8
Uygulanabildiği kapı kalınlığı : 50-150 mm
Ayarlanabilir barel uzunluğu : Evet
Güç girişi : 3.6V-5V
Güç tüketimi : <100mA
Beklemedeki güç tüketimi : <50uA
Çalışma derecesi : -30??60?
Su geçirmezlik sınıfı : IP44
Basınca dayanıklılık : > 100.000 kez
İthal, banka seviyesi parmak izi teknolojisi : Evet
Basma kuvveti ve zamanı : 0,8 saniye basın 15 gram kuvvet
Reddetme oranı : 0.010%
Tanıma oranı : 0.003%
Pil tipi : 3 * AAA7 pil
Pil değiştirme : Değiştirilebilir
Pil ömrü : > 1 yıl
Silindir gövde boyu : 180MM * 45MM * 45MM
Net ağırlık : <480 gram
433MHZ asimetrik şifreleme : Evet
İthal motor teknolojisi : Evet
Düşük güç tüketimiyle çalışma : Evet
Düşük pil hatırlatma fonksiyonu : Evet
Güvenlik uyarısı ve otomatik kilitleme fonksiyonu : Evet
Patent : Evet
OLED sıvı kristal ekran : Evet
5 kez yanlış bilgide kapının 3 dakika boyunca kilitli kalması : Evet
Fabrika ayarlarına geri dönüş için yöneticinin onaylaması gerekir : Evet
M3 altıgen tornavida : Evet
Uzaktan kumanda : 1 adet
Kullanım kılavuzu : Evet
Bluetooth ile açılma : 4.0BLE
Kilidi açma kayıtları (cep telefonuyla açmada) : Evet
Cep telefonunu sallama ile açma : Evet
Cep telefonunda grafik ile açma : Evet
Uzaktan kilidi açmak için yetkilendirme : Evet
Yetkilendirme geçerlilik süresi : Evet
Yetkilendirme geçerlilik sayısı : Evet
Birden fazla kilidi yönetme : Evet
Alt düzey yetkilendirme : Evet
Desteklediği platformlar : IOS7.0 +, Android4.3 +
Yönetebileceğiniz kilit sayısı : 1.000
İzin verilen yetki sayısı : 1.000
Garanti süresi : 1 yıl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor