Desi Utopic R parmak izli çelik kapı göbeği (bareli) | Parmak iziyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

13.389,60 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 267,79 TL

DESİ PARMAK İZLİ CEP TELEFONUYLA AÇILAN ELEKTRONİK KAPI GÖBEĞİ 

 

* Artık kapınızı cep telefonunuzla ve parmak izinizle kolayca açabilirsiniz. Sektörde çığır açan bu yeni ürün de yine Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da !!

 

* Bu fiyat cep telefonu ve parmak izi ile açılmaya uygun olan sete aittir.

 

* Bu üründe parmak izinizi gösterince barel kendini otomatik olarak çevirir ve kilidinizi açar. Bu sebeple büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Boyut olarak da küçük

ve şık olduğu için kapınızda duruşu da çok iyidir.

 

* Standartta gelen seti cep telefonunuza indireceğiniz UTOPIC uygulaması ile kapı kilidinizi akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya diğer bluetooth cihazlarınızdan

açıp kapatabilir, 7 gün 24 saat kontrol ve yönetim sağlayabilirsiniz.

 

* Barel setinin resimde görünen kısmı içeride kalır, dışarıdan normal barel şeklinde durur. Yani normal anahtarınızla da kapıyı açabilirsiniz. 

 

* Piyasada çığır açan bu ürünü kendiniz montaj yapabilirsiniz, mevcut kapınıza kolaylıkla takılabilir, delme ve kablolama yoktur. 

 

* Pil ile çalıştığı için harici elektrik ve kablolama yapmaya gerek duymamaktadır ve bu da montajı kolaylaştırmaktadır.

 

* Sistem elemanları arasında güvenli ve kriptolu kablosuz haberleşme sağlar, bu sayede önemli bir güvenlik sağlar.

 

* Otomatik kilitleme özelliği sayesinde güvenliğinizi arttıracaktır ve konforunuzu sağlayacaktır. Kapıyı çektiğiniz anda kapı otomatik olarak kilitlenecektir. (ayarını

ona göre yapmanız gerekmektedir.)

 

* Özel bir ürün olduğu için ve sipariş üzerine getirildiği için iade şansı bulunmamaktadır. Lütfen sipariş verirken bunu dikkate alınız.

 

* Eski bareliniz 68 mm uzunluğundaysa yerine bu ürünü kullanabilirsiniz, bareliniz daha uzunsa lütfen bilgi veriniz. Kapının üzerinden dahi kolayca uzunluğu kontrol

edebilirsiniz. Zaten ürünlerin %95 i bu ölçüdedir. Eğer eski bareliniz daha uzunsa 0232 459 80 72 numaralı telefondan tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

- Dünyanın en küçük motorlu silindiri.

- Çap: 50 mm Uzunluk: 59 mm (silindirsiz)

- Tek tuşla kapı yönü ayarlama

- Tek tuşla kilit tur sayısı ayarlama

- İnternet veya bluetooth bağlantısı olmadan misafire tek kullanımlık giriş kodu oluşturma(örneğin evinize gelen misafirinize evde olmasanız bile kapıyı açtırabilme)

- Farklı kapı ve kilit tipleri için ayarlanabilir motor hızı

- Kilit her açıldığında dilerseniz otomatik kilitleme özelliği (farklı süreler ve kilitleme tipleri seçimi)

- Gecikmeli kilitleme özelliği ile kilitleme yapmadan önce evden çıkışınız için size zaman tanır

- Kolay şarj edilebilme ve uygulama üzerinden pil durumunu görme imkanı

- Elektriğe veya powerbanklere bağlı olarak çalışma imkanı

- 39 farklı kullanıcı ekleme

- Kilidi açma/kapama yetkisi olan kullanıcılara belirli sürelerde giriş izni verebilme ve istediğiniz zaman bu yetkiyi alma imkanı (örneğin her hafta belirli günlerde temizlik için gelen kişiye sadece o günde giriş için izin verme)

- Dilediğiniz kullanıcıyı mobil uygulama üzerinden silme

- Kilit açma/kapama hareketlerini tarih-saat ve hangi kullanıcı tarafından işlemin gerçekleştiğini raporlama imkanı

- Kilit üzerinde yapılmış toplam işlem sayısını görme

- DESi tarafından akıllı kilit için yayınlanan güncellemeleri mobil uygulama üzerinden bluetooth bağlantısı ile yapabilme

- Farklı tip kilitler için dili çekme süresi ayarı ve dilsiz kapılar için dil çekmeyi kapatma özelliği

- Kilidin anahtarla kullanımına engel olmayan akıllı tasarım

- Mikro USB adaptörüyle şarj

- Mobil uygulama ile telefonunuzdan kontrol

- Tek vida ile kolay montaj

- Silindirik kilitli tüm kapılar için uygundur

- Kablosuz haberleşme altyapısı sayesinde ev otomasyon sistemleri ile tam entegrasyon

- ISM 434 MHz iletişim yeteneği

 

- Kapının dış yüzüne ya da duvara monte edilebilen kablosuz parmak izi okuma modülü 500 DPI kapasitif okuyucu sensör yoluyla çalışmaktadır. 3 tanesi yetkili parmak olmak üzere toplam 100 parmak izini öğrenebilen bu cihaz, kullandığı parmak izi değerlendirme algoritmasıyla dünya çapında ödül almıştır.

- Yeni parmak izi öğrenme ve parmak izi tanıma işlemlerini 1 saniyeden daha az sürelerde yapabilmesiyle öne çıkan modül, diğer parmak izi modüllerinin tanımakta güçlük çektiği çocuk parmakları, yaşlı parmakları ve bayan parmaklarında çizdiği yüksek performans eğrisiyle de dikkatleri üzerine topluyor.

- Utopic-R oluşturacağınız tek kullanımlık veya belirli süreli kullanımlık kodlar ile kapınızı açabiliyor. OTP olarak adlandırılan bu sistem ile akıllı kilidinize bağlanmadan, belirli süreli geçerli olacak kodlar oluşturabilirsiniz. Yüksek güvenlik ile oluşturulan bu kodlar, dilerseniz tek giriş için kullanılabilir ya da belirleyeceğiniz tarih aralığında sınırsız kez kullanılabilir. Bu kodlar sayesinde, OTP özelliğine sahip kablosuz tuş takımı aracılığıyla kapınızı dilediğiniz yerden açtırabilirsiniz. Ayrıca OTP özelliğine sahip bir tuş takımınız yoksa, kapınıza gelen misafire Utopic uygulaması üzerinden de tek kullanımlık kod yollayabilir ve kapınızı açtırabilirsiniz. Tüm bunları yaparken akıllı kilidinizin yakınlarında olmanıza veya bağlantınızın olmasına gerek yoktur.

- Kablosuz tuş takımı ile, şifre kullanarak kapınızı açabilirsiniz. Bluetooth uyumlu versiyonu, standart Desi ürünlerini, cep telefonunuzla kullanmanızı da sağlar.

- Güç: 2 X AA İnce Kalem Pil

- Malzeme: Zamak, P/C

- Haberleşme: Yüksek güvenlikli kablosuz haberleşme

- Parmak İzi Sensörü: UPEK steel-coated

- Parmak İzi Hafızası: 100'e kadar

- Uyumlu Cihazlar: Tüm DESİ ürünleri

- 1 yetkili ve 5 farklı kullanıcı şifresi oluşturabilme

- Uzaktan bluetooth veya wifi bağlantısı olmadan tek kullanımlık veya belirli süreli kullanım sağlayan benzersiz şifreler oluşturabilme

 

Paket İçeriği

1 x Desi Utopic R Bluetooth ve RF Özellikli Akıllı Kilit (26-10-30mm ölçülü barel ile)

1 x Parmak İzi Okuyucu ve Dahili Tuş Takımı

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor