Marelli magic ve pass şifreli bareli uzaktan açmak için WIFI BAĞLANTI MODÜLÜ | Parmak iziyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
İNDİRİM!
29%
2.700,00 TL
1.920,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 38,40 TL

MARELLİ MAGİC PARMAK İZLİ BAREL VE MARELLİ PASS ŞİFRELİ BARELİ UZAKTAN AÇMAK İÇİN WİFİ BAĞLANTI MODÜLÜ

 

* Evet sektörde çığır açan Marelli MAGIC parmak izli barel ve Marelli PASS şifreli barel için gelen bu yeni ürün ile Dünya'nın neresinde olursanız olun kilidinizi açabileceksiniz. Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da! Marelli kalitesi ve güvencesiyle satılan bu ürün yine ithalatçısından en uygun fiyatlarla size sunuluyor.

 

* Bu ürünü kullanmak için evinizde son versiyon Marelli MAGIC parmak izli barel : https://www.hirdavatfirsati.com/marelli-magic-parmak-izli-ve-cep-telefonuyla-acilan-kilit-kapi-gobegi-bareli-silindiri  veya Marelli PASS şifreli barel : https://www.hirdavatfirsati.com/marelli-pass-sifreli-ve-bluetoothlu-celik-kapi-kilidi-kapi-gobegi-silindiri-164021113114039198   in bulunması gerekmektedir. Eğer yoksa bu linklerden satın alma yapabilirsiniz.

 

* Bu WIFI modülünün kurulumu ve ürünü tanıtımı da çok kolay olmaktadır. 5 dk da ürünü tanıtabilir ve cep telefonunuzdaki aplikasyon yoluyla kapınızı Dünya'nın her yerinden kilidinizi açabilirsiniz.

 

* WIFI modülüyle kapı kilidi arasındaki mesafe çok uzak olmamalıdır. 5 metreye kadar kullanılabilmektedir.

 

* Çok şık bir görüntüsü vardır.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor