Doğanlar herkül lüks inox TAŞLI rozetli oda kapı kolu | Özel Sipariş Kapı Kolları | Kapı Kolları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

295,00 TL
(KDV Dahil)
280,25 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 8,85 TL

DOĞANLAR HERKÜL LÜKS ZAMAK INOX TAŞLI ROZETLİ KAPI KOLU

 

* Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır.

 

* Hera inox kapı koluen son çıkan modellerden biridir ve çok şık bir görüntüsü vardır. Patentli modeliyle başka bir firmada olmayan bu model sayesinde kapılarınız bir kat daha

fazla değerli ve şık görünecektir.

 

* Fiyatı 1 takım alt rozetleriyle birlikte önlü arkalı kapı kolu fiyatıdır, demiri, vidası ve alyen vidası kutunun içinden çıkmaktadır.

 

*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak kullanılmadığı için kırılmaya karşı dayanıklılığı çok fazladır.

 

*Doğanlar Kapı Kollarında allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidalara yük binmesini engeller;  böylece zamanla yerinden çıkması, elde

kalması gibi sorunlar bulunmamaktadır.

 

*Doğanlar Kapı Kollarında en son model makineler ve 1.sınıf kaplama malzemesi kullanıldığı için kaplama kalitesi çok fazladır,  böylece paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır.  

 

*Paslanmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı olması sebebiyle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yazlıklarda da kullanılması uygundur. Sadece tuz ruhu ve domestos gibi kimyasal maddeler

kullanarak temizlenmemesi gerekmektedir.

 

*Tüm ürünler kalite kontrolden geçirildikten sonra paketlenmektedir.

 

NOT 1 : Özel sipariş kol olup şahsınıza özel üretileceği için beğenmeyip iade edilme şansı yoktur. (Kapı kolları garantili olduğu için fabrikadan doğan bozukluklarda ve kullanım süresince garantisi devam etmektedir. Bu koşullarda iade edilebilmektedir.)

NOT 2: Özel sipariş ürünlerde 10 günlük üretim süresi verilmektedir.  

NOT 3 : Size özel üretileceği için, ürünü istediğiniz renkte yaptırabiliriz. Bunun için 0232 459 80 72 no.lu telefondan tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Doğanlar kapı kolları albrifin, krom, mat siyah, siyah, saten albrifin, antrasit, olifka, coffee, naf, tarçın, lak altın gibi bir çok rengi üretebilmektedir. 

 

Çeşitleri :

* Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)

* WC Kapı Kolu (Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kapı koludur. İçeride bulunan mandalı sayesinde anahtarların kaybolmasının önüne geçer ve kilitlemeyi kolaylaştırır. Asıl kullanım

amacı güvenlik sebeplidir. Küçük bir çocuk veya yaşlı bir insan içeride kalırsa dışarıdan bozuk para veya tornavida ile müdahele edilebilir ve kapı açılabilir. )

* Yale Kapı Kolu (Dış kapılar için kullanılan modeldir)

 

Aşağıdaki video ürünün taşsız modelinin videosudur :

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor