Doğanlar zamak parma antrasit rengi kare rozetli kapı kolu | Zamak kapı kolları | Kapı Kolları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

177,00 TL
(KDV Dahil)
168,15 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 5,31 TL

DOĞANLAR PARMA ZAMAK ANTRASİT KARE ROZETLİ KAPI KOLU

* Parma antrasit rengi kapı kolu, en son çıkan modellerden biridir ve çok şık bir görüntüsü vardır.

* Şu anda kampanyada olan bu ürünün normal fiyatı 200,00 TL iken, kampanyalı fiyatı çok uyguna gelmektedir.

* Antrasit adlı benzersiz rengiyle ve çok şık görüntüsüyle kapılarınıza değer katacaktır.

* Kare rozetli olması ve düz hatlarıyla en modern modellerden biridir.

*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak kullanılmadığı için kırılmaya karşı dayanıklılığı çok fazladır.

*Doğanlar Kapı Kollarında allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidalara yük binmesini engeller; böylece zamanla yerinden çıkması, elde kalması gibi sorunlar bulunmamaktadır.

*Doğanlar Kapı Kollarında en son model makineler ve 1.sınıf kaplama malzemesi kullanıldığı için kaplama kalitesi çok fazladır, böylece paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır.

*Paslanmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı olması sebebiyle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yazlıklarda da kullanılması uygundur. Sadece tuz ruhu ve domestos gibi kimyasal maddeler kullanarak temizlenmemesi gerekmektedir.

*Tüm ürünler kalite kontrolden geçirildikten sonra paketlenmektedir.

Çeşitleri :

* Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)

* WC Kapı Kolu (Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kapı koludur. İçeride bulunan mandalı sayesinde anahtarların kaybolmasının önüne geçer ve kilitlemeyi kolaylaştırır. Asıl kullanım amacı güvenlik sebeplidir. Küçük bir çocuk veya yaşlı bir insan içeride kalırsa dışarıdan bozuk para veya tornavida ile müdahele edilebilir ve kapı açılabilir.)

* Yale Kapı Kolu (Dairelerin dış kapılarında kullanılan kapı kolu tipidir. Takım olarak kullanılabildiği gibi tek taraflı olarak da kullanılabilmektedir. Kapının dışarısında topuz veya çekme bulunuyorsa tek taraflı olarak kullanılmalıdır. Tek taraf kullanılacağı zaman kapının iç tarafından hangi elle açıldığının bilgisi verilmelidir.)

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor